Meksika’da koygun kıya! Damadı en bahtiyar gününde öldürüp gelini kanlar ortamında bıraktılar

Meksika’nın Caborca şehrinde canlı 32 yaşındaki Marco Antonio Rosales Contreras, Neustra Señora birlikte La Candelaria kilisesinde eşi ile nikahı kıyıldıktan bilahare kiliseden çıkıp arabasına bindiği tam kartel üyesi olduğu belirleme edilen bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

GELİNLİĞİ KANLAR İÇİNDEKİ KADINI TESELLİ ETTİLER

Saldırı sonucu elektronik beyin mühendisi olan Marco, olay hesabına çağrılan ambulansla hastaneye kaldırıldığı sırada yolda hayatını kaybetti. Olaydan sonra paylaşılan videoda gelinliği kanlar içinde küsurat karısının yakınları avunç etmeye çalıştığı görüldü.

SALDIRGAN YANLIŞ KİŞİYİ VURMUŞ

Fenomen ile ilgilendiren sormaca başlatan polis güçleri yetkilileri, saldırganın farklı tıpkısı kilisede nikahı kıyılan ayrıksı birini ulaşmak istediğini ortaya çıkardı. Yakalanan saldırgan üstelik evvel ifadesinde yanlışlıkla nikahının kıyıldığı kiliseye gelip Marco’yu öldürdüğünü söyledi.

AYNI SAATLERDE BAMBAŞKA BİR DAMADA ÜSTELIK SALDIRI DÜZENLENDİ

Olayda damadın kız kardeşi 23 yaşındaki Michelle Adriana aldığı kurşun yarası ile hafif yaralandı. Hastaneye kaldırılan Michelle tıpkı birçok saat sonraları taburcu edildi. Aynı şehrin bambaşka bire bir bölgesinde bire bir saatlerde ayrıksı bire bir kilisede eksantrik tıpkısı damada üstelik geveze düzenlendi. Saldırıyı Meksika’nın batısındaki şehirlerin caddelerini kontrol altında tutan Caborca isimli kartelin üyesi eliyle yapıldığı hesap ediliyor.

Share: