TOKİ, 20 ilde 204 aksiyon yerini açık artırmayla satışa çıkaracak

TOKİ, 20 ilde 204 hisse senedi yerini vazıh artırmayla satışa çıkaracak

İSTANBUL – Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Dolgun Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 iş yerini 1 Eylül’dahi degaje artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile hareket yeri sahibi kalkmak isteyen, yatırımlık dükkan arayanlara büyük vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar için internet üzerinden online namına bile belirtik artırmaya ortaklık sağlanabilecek.

20 ilde 204 hisse senedi yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si peşin, 120 ay mehil, Trabzon’de ise %25 peşinat, 120 ay önel ile alabilecek.

artırma 1 Eylül’da yapılacak

Açıkça artırmalar 1 Ilkgüz 2022 Perşembe saat 10.30’bile yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Açık artırmaya ilgili bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası SERPMEK ve T.C. Ekincilik Bankası AŞ yoluyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların bilcümle şubeleri marifetiyle kabul edilecek.

Satışla ilgilendiren etraflı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Share: