Gürsu’nun camileri güzelleşiyor

Gürsu’nun kasaba temizliği ve doğasını arkalamak amacıyla, Gürsu Belediyesi İklim Değişikliği ve Muvaffakiyetsiz Atık Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla ilçenin modern site kimliği konforuyla gelişimi dahi sağlanıyor.

Gürsu Belediyesi’nce Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na sunulan Rate Atılan Dümen Sistemi Projesi’yle kazanılan teberru desteğiyle alınan 70 skor üç bölmeli anlayışsız dönüştürülebilir atılmış toplama ünitesi, Gürsu’nun camilerine yerleştiriliyor.

Gürsu Belediye Reisi Mustafa Işık, “Gürsu’muzun yer temizliğini ölçü yönündeki çalışmalarımız çerçevesinde, camilerimizin avlularına birlikte, üç bölmeli gabi dönüştürülebilir atılmış toplama üniteleri yerleştiriyoruz. Temizliğin imandan geldiği inancını haiz bire bir kavim olarak, hemşehrilerimizin vahim yerine bir arada bulunduğu camilerimizin ve çevresinin korunması üzere, camilerimizin güzelliğine yakışan estetiklikte kavrayışsız dönüşüm atılmış çokluk ünitelerini camilerimize yerleştiriyoruz. Çağdaş site kimliğiyle acilen geliştirdiğimiz ilçemizin değme noktasında yaptığımız tensikat ve yerleştirdiğimiz şehir mobilyalarıyla, şehrimizin hayat koşullarına konfor kazandırıyoruz. İlçemizdeki katışıksızlık hizmetlerini daha aktif ağıl aktarmak ve ilçemizin vitrinini güzelleştirmek için oluşturduğumuz dümbelek transformasyon sistemlerimiz ve site estetiğini sağlayacak kullanılmamış site mobilyalarıyla ilçemizi donatıyoruz. Bilcümle birlikte, gelecekte doğası mahfuz tıpkısı dünyada yaşayabilmemiz üzere tekmil hemşehrilerimizin kavrayışsız transformasyon sistemlerimizi kullanmalarını bekliyoruz” dedi.

Gürsu Belediyesi’nce gerçekleştirilen belde esirgeme ve başarısız atılmış çalışmaları doğrultusunda; ilçenin 7 noktasına yerleştirilen 7 bölmeli faal atılan cem ünitesi, parklara ve anne caddelere yerleştirilen 60 adet üç bölmeli dümbelek dönüştürülebilir atılan cem ünitesi, camilere ve okullara yerleştirilecek 70 adet üç bölmeli kafasız dönüştürülebilir atılan cem ünitesi ve kaza genelindeki 130 sayı semavi renkli et kafalı dönüştürülebilir atılmış çokluk konteynerleriyle hem ilçenin kent kimliği korunuyor hem bile anlayışsız transformasyon üstüne duyarlılık kazandırılıyor. – BURSA

Share: