Nazik Zafer’in 100. yıl coşkusu binlerce çocukla taçlandırıldı

Kütahya Valiliği himayesinde gerçekleştirilen Nazik Zafer’in 100. yılı etkinlikleri kurtuluşun şehri Kütahya ile vabeste kalmadı. Büyük Zafer’in 100. yılı coşkusu Samsun, Sivas, Amasya, Erzurum ve Polatlı/ Ankara’da çocuklarla taçlandırıldı.

Çocuklar amacıyla 81 memleket hedefiyle yola çıkan Kütahya Valiliği Motivasyon ve Terbiye Aracı, Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün başkomutanlığında Kütahya’nın Dumlupınar ilçesinde kesin zaferle sonuçlanan Başkomutan Meydan Muharebesi’nin 100. yılında milli mücadeleye damga vuran 5 şehirde Büyük Zafer’i anlattı.

Iri Zafer’in 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde sırasıyla Samsun, Sivas, Amasya, Erzurum ve Polatlı-Ankara’da konuşlandırılan güdeleme ara bulucu, binlerce çocuğa ulaştı.

Çocukların eğlenerek öğrendiği motivasyon aracında, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Simav Çığır Yüksekokulu İnsan Kaynakları Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Nüfuz Ödül tarafından iletişim, uygulayım bilimi, liderlik ve girişimcilik yönlerinin geliştirilmesi için bile eğitimler verildi.

Etkinliklerin arkası sıra çocuklara ahşap kalem kutusu dürü edildi. – KÜTAHYA

Share: