MP’den istifa eden Komutan: “30 yıllık siyasi hayatımda hakeza tıpkısı kaşmerlik görmedim”

Idare kuruluyla beraber Yurt Partisi’nden (MP) incizap fail İlçe Başkanı Çarpışma Saf, “Ego 30 yıllık siyasal hayatımda böyle bire bir soytarılık görmedim” dedi.

Ülke Partisi Denizli İl Teşkilatının Pamukkale ilçesindeki yönetiminin meşbu istifa etmesinin ardından Merkezefendi Belediyesi’nin 3 meclis üyesi elan çekilme etti. Amaç Çımık, Arif Suna ve Gökhan Deda istifayı gerekçelerini toplumsal medyalarından yaptıkları “Zahirî ister konusunda istifa ettik” paylaşımıyla duyurdu.

MP’nin Pamukkale İlçe Başkanı Uğraş Saf, yaptığı açıklamadan sonraları yönetim kurulu üyeleriyle beraber partiyle olan ilişkilerinin sonlandığını söyledi. Açıklamasında kaba cümlelere düz veren Temiz, toplantılarda kendilerinin çekiştirildiğini söyledi. İl Başkanını maksat kayran Temiz, “Toplantının asıl gündem maddesi Pamukkale ve Acıpayam kaza başkanının gıybet dedikodusunu yarmak. Ego 30 yıllık siyasi hayatımda böyle ayrımsız soytarılık görmedim. Ülkemizin zarfında bulunduğu genişlik ve çıkış belgesi yolları varlıklı sülale çocuğunun şımarıklığına, egolarına heba edilemeyecek kadar aheste tıpkı durumdadır. Bu teşkilatlanma yetersizliğinden genel merkezinde çok huzursuz olmadığını gördüğüm için Pamukkale kaza başkanlığından umumi heyet üyelerimle birlikte incizap ettik” dedi. – DENİZLİ

Share: