Tarım Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’nda oynanacak müsabakalarda düdük çalacak hakemler açıklandı.
Türkiye Ayak Topu Federasyonu (TFF), Ziraat Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’ndaki karşılaşmaları yönetecek hakemleri duyurdu. Galatasaray’ın, sahasında Kastamonuspor ile oynayacağı mücadelede Alp Arslan fariza alacak.
Ziraat Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’nda oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:
18 Teşrinievvel Salı
13.00 Kasımpaşa – Kullanılmamış Mersin İdmanyurdu: Muhammet Mualla Metoğlu
13.30 Serik Belediyespor – Batman Petrolspor: Fatih Tokail
14.00 Altay – Efeler 09: Burak Olcar
14.00 Ankaraspor – Pazarspor: Serkan Eryılmaz
14.00 Manisa FK – Eynesil Belediyespor: İlker Yasin Avcı
15.00 Çaykur Rizespor – Boyabat 1868: Ömer Tolga Güldibi
17.30 Kayserispor – Iğdır FK Abdullah: Abdullah Buğur Taşkınsoy
20.30 Adana Demirspor – Adıyaman FK: Turgut Doman
19 Ekim Çarşamba
13.00 Kırklarelispor – 52 Orduspor FK: Ramazan Doğanay
13.00 Vanspor FK – Elazığ Karakoçan FK: Burak Kaplan
14.00 Bucaspor 1928 – Artvin Hopaspor: Emre Kaan Çalışkan
14.00 Kırşehir FK – İskenderunspor: Lütfullah Aslan
14.00 24Erzincanspor – Şehremaneti Kütahyaspor: Erhan Kutlu
14.00 Balıkesirspor – Yeşilyurt DÇ Ofspor: Alirıza Altunbakır
14.00 Altınordu – Sapanca Gençlikspor: Erdem Mertoğlu
14.00 Uşakspor – Gümüşhane Sportif Ameliyat: Miğfer Akbaba
14.00 Nazilli Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor: Talha Öztürk
14.00 Göztepe – Karaköprü Belediyespor: Mehabetli Yılmaz
14.00 Adanaspor – Orduspor: 1967 Yunus Dursun
14.00 Denizlispor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Sert Taşkınfurat
14.00 Çorum FK – Esenler Erokspor: Şark Yılmaz
14.00 Etimesgut Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: Ege Karakaya
14.00 Ankara Keçiörengücü – Diyarbekirspor: Alper Oran
14.00 Şanlıurfaspor – Karaman FK: Miğfer Liva İnan
15.00 Boluspor – Fethiyespor: Batuhan Gültek
17.00 Samsunspor – Muş 1984 Muşspor: Ayberk Demirbaş
19.00 Hatayspor – Düzcespor: Öz Saygı Özütoprak
21.00 Galatasaray – Kastamonuspor: Yiğit Aslan
20 Teşrinievvel Perşembe
13.00 Gençlerbirliği – Niğde Anadolu FK: Uzun Gümüşdere
14.00 Tuzlaspor – Bursa Yıldırımspor: Alpaslan Şen
14.00 Menemen FK – Bulvarspor: Miğfer Sancak
15.00 Yıpranmamış Malatyaspor – Balkı 1970: Gürcan Hasova
17.30 Giresunspor – Amasya FK: Dayanım Tonusluoğlu – İSTANBUL