KILIÇDAROĞLU İNGİLTERE’YE GİTTİ

Cumhuriyet Altını Umum Partisi (CHP) Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir dizi film angajman ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla İngiltere’nin başkenti Londra’ya gitti.

Türk Çekicilik Yolları’nın tarifeli seferiyle Ankara’dan 17.50 sıralarında İstanbul’a gelen Kılıçdaroğlu, İstanbul Havalimanı VIP Salonu’nda bire bir müddet dinlendikten sonradan tekrar Türk Albeni Yolları’nın TK1983 yol çevrilmiş uçağıyla saat 20.00’da Londra’ya gitti.

Kılıçdatoğlu’na Londra seyahatinde CHP Umumi Sekreteri Selin Sayek Şampiyon, Umumi Başkan Yardımcısı ve Fırka Sözcüsü Faik Öztrak, İstanbul Mebus Yunus Emre, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik, CHP Denizli gençlik kolları üyesi Gamze Kayaç eşlik etti. 1-5 Kasım tarihleri arasındaki İngiltere ziyaretinde Kılıçdaroğlu’nun olgun ve uygulayım bilimi çevreleri ve yatırımcılarıyla bire bir araya geleceği belirtildi. 5 Son Teşrin’da Türkiye’ye dönmesi muhtemel Kılıçdaroğlu’nun ara ayında ise Almanya’ya bir müzakere gerçekleştirmesi bekleniyor.

Share: