Kıtalararası Gezi Yapan Motosikletçiler İzmit Belediyesi’ni Görüşme Etti

Transcontinental (Kıtalararası) Rally kapsamında Hırvatistan’dan yola çıkıp Türkiye turu yapan motosikletçiler, İzmit Belediyesi’ni konuşma etti. Motosikletçiler, misafirperverliği için Şehremini Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti. Motosiklet sürücülerini karşılayan İzmit Belediyesi Başbuğ Vekili Yavaş Sarıca, sürücülere pişmaniye armağan etti.

Türkiye turu kovmak üzere Hırvatistan’dan yola çıkan tıpkı kol motosiklet sürücüsü, İzmit Belediyesi’ni konuşma etti. 1. Transcontinental (Kıtalararası) Rally ve 11. Balkan Rally’nin İzmit ayağında İzmit Belediyesi’nin misafiri olan motosikletçiler, turun benzeri sonraki durağı olan Ankara’ya akıllıcasına yola daha çok. İzmit Belediyesi Başkanvekili Sarıca’nın Gülümse Kafe’da karşıladığı motosikletçiler, Hürriyet’e teşekkürlerini ilettiler.

SARICA: BİRÇOK ÜLKEDEN ARKADAŞI BURADA KABUL ETMEK ITIBAR VERİCİ

Karşılamada mütekellim İzmit Belediyesi Başkan Vekili Yoğun Sarıca, “Şehrimize kırnak geldiniz. Sizlere İzmit Belediye Başkanı’mız Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletiyorum. İzmit, tarihi ayrımsız kent. Şarki Roma’nın başkentliğini yapmış kıymetli benzeri kent. Bu anlamda bir nice ülkeden arkadaşı burada kaldirmak çokça itibar ve esenlik donör” dedi. Sarıca, çoban grubuna pişmaniye ihsan etti.

İSMET ŞAHİN: BAŞKAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Grup hesabına mütekellim Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi İsmet Mecnunca, “Bugüne büyüklüğünde 50’ye mümasil devlet gezdim. Farklı ülkeleri gezerken insanlarla tanışıyorsunuz, arkadaşlarınız oluyor. Hırvatistan’dan sâdır grubun süresince Sırplar, Almanlar gibi bir nice milletten herif var. Kendileri ülkemize geldi ve ego dahi haremlik ediyorum. Ekibimizi misafir ettiğiniz amacıyla sizlere ve İzmit Şehremini Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Share: