Kılıçdaroğlu’nun İngiltere Temasları Başladı

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun, Londra ziyareti başladı. Kılıçdaroğlu önceki olarak girişimcilere destek veren iki yapı “Entrepreneur First” ve “The Creator Fund” yetkilileri ile ayrımsız araya geldi.

CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, üç zaman sürecek İngiltere temasları başladı. Kılıçdaroğlu bugün önceki olarak, teknoloji alanındaki girişimcilere bindi veren “Entrepreneur First” yetkilileri benzeri araya geldi. Kılıçdaroğlu’na ziyarette; CHP Sözcüsü ve Umumi Başkan Yardımcısı Üstün Öztrak, CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Şampiyon, CHP İstanbul Mebus Yunus Emre ve CHP Bartın Mebus Aysu Bankoğlu haremlik etti.

Kılıçdaroğlu’nu Entrepreneur First kuruluşunun ortaklarından Jonny Clifford karşıladı. Kılıçdaroğlu’nun burada; tevessül up girişimleri kurmak talip gençlerin yatırımcılarla şüphesiz bire bir araya gelebileceği üstüne bilgi aldığı öğrenildi. Kılıçdaroğlu ve CHP Heyeti elan sonradan; kendisini “Avrupa’nın şef koyu uygulayım bilimi zehir” ve “etap öncesi ve bidayet up ağı” olarak tanımlayan The Creator Fund yetkilileri ile St. Pancras Renaissance Hotel’de bir araya geldi. Kılıçdaroğlu burada, The Creator Fund yetkilisi Jeremy Brown’dan bilgi aldı.

Share: