Eskişehirspor beceri ekibide Dert maçı öncesi izahat

Balkı 1970 Spor müsabakası öncesi açıklamalarda bulunan Eskişehirspor Teknik Direktörü Emre Özbayer, “Kapasitemizi sahaya yansıtabilmek üzere elimizden gelenin yeryüzü iyisini yapacağız” dedi.

TSYD Eskişehir Şubesi tarafından planlı basın toplantısında Eskişehirspor Maharet Direktörü Emre Özbayer, alışveriş haset gerçekleşecek olan Balkı 1970 Spor müsabakası öncesinde açıklamalarda bulundu. Camianın genişlik güdük müddet içerisinde esasen doğruluk ettiği yere geleceğini anlatım eden Özbayer, “Gailesiz olabiliriz amma çok daha iyisini yapabilecek benzeri kapasitemiz var ve bu durumu sahaya ulaştırmak amacıyla hız ediyoruz” şeklinde konuştu.

“Eksikliklerimizi çözeceğiz”

Özbayer, “Bizden 5 hafta önce ve bizden sonraki 5 haftalık süreçte fevk akla yatkın bire bir ivme vardı fakat bu genişlik bizi sıkıntıya soktu” diyen Özbayer, “Zat oyun pratiğimizin oturması anlamında takımı ayrımsız yere kadar getirmiştik ve çabucak 5 gol atmıştık. Bizden evvel kadro 14 gol incir bir takımdı. bir anda sayımlama itibarıyla kapalı ayrımsız sürece girdik. Durumu banko tıpkı hisse senedi kazası olarak görüyoruz. Eksiklikleri görsel yerine anlatıyoruz ve bunları çözeceğiz” dedi.

“Eskişehirspor acun genelinde tıpkısı zümre”

Veca 1970 Spor’un 17 benek ile yukarılarda play-off’u kovalayan bir takım olduğunu dile getiren Özbayre, bahis ile ait kendisine sözlerine şu şekilde bitmeme etti:

“Rakibimizin dolgunca bir aktör grubu var, amma tığ dahi dolgunca aynı ekibiz. Münteha, dinç olabiliriz amma çokça elan iyisini yapabilecek bire bir kapasitemiz var. Bunu sahaya yansıtmak amacıyla gayret ediyoruz. Tığ her takıma ayak topu yerine bedel verebilecek yapıda bire bir aktör grubuna sahibiz. Motivasyonumuzu güncelleyerek yolumuza bitmeme yol açmak zorundayız. Yandaş, güzeşte haftaki Amasyaspor maçından sonradan hep Türkiye’nin gündemine geldi. Eskişehirspor, yalnız Türkiye değildir bilakis dünya genelinde tıpkı camiadır. Mazisi çokça balaban, köklülüdür. en üst Yomraspor maçında yaşananlar taraftarların, oyuncu grubunun ve camianın bütünleşmesi üzere muhakkak haddinden fazla antipatik benzeri güçtü” şeklinde konuştu. – ESKİŞEHİR

Share: