Edirne’den gücük gelişmemiş

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, vatandaşları evinde ziyaret etti.

Tercan, yaptığı açıklamada, MHP Umumi Başkanı Fehamet Bahçeli’nin talimatıyla “Komşum nasılsın ?” temalı ev ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirtti.

Barutluk Mahallesi’nde dallı güllü Ululuk Okşaş ve ailesini musahabe ettiklerini aktaran Tercan, vatandaşların dilek ve sorunlarını dinlemeye devam edeceklerini kaydetti.

Doğru Geldin Bebek Projesi

Keşan Belediyesince başlatılan Uz Geldin Çağa Projesi sürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Keşan Belediyesi Içtimai Bindi Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerinin bebeği olan aileleri evlerinde musahabe ettiği belirtildi.

Yetkililerin ziyarette Mısır Yasemini ve Yılmaz Oral’ın kızları Hilal, Nuran ve Muhammet Emre Yumlu’nun oğulları Zafer Ensar, Bedriye ve İsa Kocakurt’un kızları Amine, Sancak ve Çağlar Balkan’ın oğulları Marsel’e bebek hediyelerini teyit ettiği kaydedildi.

Keşan’da alt ve üstyapı çalışmaları sürüyor

Keşan Belediyesince ilçede başlatılan icraat bitmeme ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, ilçenin toplu ev anlamında yeryüzü çarkıt ve yer iri iskân bölgelerinden olan Özgün Yapı’da çalışmaların tamamlandığı belirtildi.

Özgün Yapı’da henüz evvel yaşanan enfrastrüktür sorununun kökünden çözüldüğü aktarılan açıklamada, “Vatandaşlarımıza hem altyapı hem bile kat ve kaldırım ile peyzaj düzenlemeleri ile mehabetli tıpkı üstyapı hazırladık. Şehrimizin ihtiyaç duyulan değme bölgesinde mihman analizör üretiyor, şehrimizi iyice günlere alay malay hazırlıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Share: