Denizli’de ayrımsız eş, işyar arkadaşına asitle saldırdı: 2 gönül yaralandı

Zaman saat 17.00 sıralarında Pamukkale ilçesi Ecdat Mahallesindeki İmar ve Kentçilik Dairesi Başkanlığı’nın Çatı Kontrol Bölüm Müdürlüğü binasında yaşanan olayda, Bölüm Müdürlüğüne mevrut Gönül Y. isimli kadın, görevli yerine etkin Korkunç Rençper’ye birlikte getirdiği asidi attı. Bu sırada sıçrayan asitten geçenlerde mevcut Aslı Yılmaz dahi yaralandı.

SALDIRGAN KAÇARAK UZAKLAŞTI

Kadınların çığlıkları üzerine diğer çalışanlar yardıma koştu. Asitli saldırıyı gerçekleştiren Istek Y. ise fenomen yerinden kaçtı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

İhbar üzerine görüngü hesabına müstacel esenlik ve polis güçleri ekipleri irsal edildi. Fenomen yerine vasıl acil afiyet ekibi yüzünden yaralanan Dinamit Fellah ile elinden yaralanan Aslı Yılmayan’ı ambulansla Denizli Azamet Hastanesi’ne kaldırdı. İki yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞI VAR

Görüngü yerinden kaçan Rağbet Y. ise polis aracılığıyla yakalanarak gözaltına makbuz. Fenomen yeri inceleme ekipleri birlikte asitli saldırının yapıldığı alanda inceleme yaptı. Saldırıyı gerçekleştiren Dilek Y.’nin Dinamit Fellah ile üniversiteden arkadaş olduğu ve ruh bilimsel rahatsızlığı bulunduğu öğrenildi. Saldırının dahi kıskançlıktan kaynaklanmış olabileceği belirtilirken, anket sürdürülüyor.

Share: