Dardanel’in balık fast food restoranı “I Love Fish” franchising sistemiyle büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, kaliteli ve kazançlı balık fast food restoranı I Love Fish, franchising sistemiyle talih genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Dardanel açıklamasına bakarak, sürdürülebilir istihsal faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu kamu kategorilerde lider olan müşareket, balık ve bahir ürünlerini genişlik kazançlı ve hızlı şekilde degaje kitlelere yaymak için I Love Fish konseptini sabık yıl hayata geçirdi.

Dardanel’in sunma eskimemiş aşçı zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş Çarşı, Capitol AVM Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. Ulaşılabilir, kaliteli, içimli ürünleri ve yüzü sıcak konseptiyle I Love Fish, demin franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

Dardanel kalitesi ve güvencesiyle bakir, değişik, içimli ve soylu erki bire bir fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, ızgara levrekli ve tavuk balığı schnitzel’li Balık Aldatmak çeşitlerinin yanında, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Titrem-tuni, Balık Kokoreç kabilinden söylence lezzetleri ve Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Biber Dolması ve Heyecan Karides üzere atıştırmalıklar sunuyor.

Dardanel’in, AR-GE ve kullanılmamış üretim hatlarına yaptığı 25 milyon doları aşan yatırımlar, I Love Fish için düzenlenen inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına birlikte yansıyor.

Fast food balık konseptinde markalaşan I Love Fish, demin yeni yatırımcıları bu yükselişteki markayı Türkiye genelinde büyütmeye nida ediyor.

Çok yüzü sıcak ve kendi alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, kamera kitlesini her geçen devir genişletirken bakir yatırımcılara dahi iri fırsatlar sunuyor.

Dardanel, Türkiye’nin her durumunda I Love Fish franchise’ı fora etmek talip yatırımcılara; işaret gücü, eksper eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına vasıl tevzi lojistik ağıyla destek oluyor. Franchise talebinde olmak isteyenler, www.ilovefish.com.tr adresinden detayları öğrenip müracaat yapabiliyor.

Dardanel güvencesi ve tecrübesini besin perakendesi alanına taşıyan şeriklik; inovatif yaklaşımıyla balık ve deniz ürünlerini bildirme eskimemiş konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve bahir ürünlerini daha ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini artırma misyonuyla pazardaki muvazeneli büyümesini da sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan Dardanel Kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilişik hem Türkiye’bile açık kitlelere ulaşacak hem dahi cemi dünyaya ihraç edebilecekleri tıpkısı ufuk yarattıklarını ifade etti.

Önen, “Bütün girişimcilere, kişi alanında rakipsiz bir işe envestisman ika imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya boşaltmak.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: