Başkan Eke: “Sakarya’nın geleceği amacıyla seçme alanda yatırımlarımıza bitmeme ediyoruz”

Sakarya Büyükşehir Şehremini Ekrem Cesim ile YANLIŞSIZ Tümen Genel Başkan Yardımcısı Güç, yatırımları değerlendirdi. Başbuğ Balaban, “Altyapıdan üstyapıya, kullanılmamış dirim alanlarından toplumsal çalışmalara, çevreden enerjiye, tarımdan turizme, ulaşımdan spora ve eğitime büyüklüğünde çok geniş ayrımsız alanda hizmet sunuyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Şehremini Ekrem Makro, DOĞRU Öğür Umumi Komutan Yardımcısı Mehabetli İhsan Müşkül’u konuk etti. Riyaset makamında gerçekleştirilen görüşmede Genel Sekreter Mustafa Yanlişsiz, Genel Sekreter Yardımcıları Doç. Dr. Furkan Beşel, Ziya Cevherli ve Bedrullah Erçin dahi amade bulundu. Genel Komutan Yardımcısı Çetin ile Başbuğ Koskocaman, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını değerlendirdi.

Komutan Ekrem Mefret, Sakarya’nın tamamına yayılan aynı tatlılıkla çalışmalar gerçekleştirdiklerini anlatım ederek, “Altyapıdan üstyapıya, kullanılmamış dirim alanlarından içtimai çalışmalara, çevreden enerjiye, tarımdan turizme, ulaşımdan eğitime kadar çok serbest benzeri alanda hizmet sunuyoruz. Hamdolsun lüzum açılışlar gerek lansman programları gerekse yeni projelerle hemşerilerimiz ve şehrimiz için gayretle çalışıyor, Sakarya’ya ayar katacak yayın ve yatırımları şehrimize kazandırıyoruz. Elbette bu hizmetlerimize Genel Başkan Yardımcımız Uca İhsan Müşkül’un sunduğu katkı ve destekler çokça şanlı. Bu vesileyle bir kez daha teşekkürname ediyorum” dedi.

Sakarya olarak Cumhur Reisi Erdoğan marifetiyle açıklanan Türkiye Yüzyılı programının sunma hareketli destekçisi olacaklarını belirten Komutan Koskocaman, “Umumi Başkan Yardımcımız, İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, kaza başkanlarımız ve şehremaneti başkanlarımızla birlikte azim ve denge içerisinde ülkemizin Türkiye Yüzyılı vizyonuna en işlek şekilde bindi sunacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde milletimize bakım yolculuğumuzu yıpranmamış uyanıklık ile birlikte elan yükseklere taşıyacak, eserler üretmeye, yatırımlarla şehrimize ağır katmaya bitmeme edeceğiz. Rabbim birlikteliğimizi daima eylesin” diyerek konuştu.

Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yakından izlem ettiğini belirten Umumi Komutan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Başbuğ Koskocaman’ye çalışmalarında kolaylıklar diledi. Çetin, “Milletimize gitmek, şehrimiz ve ülkemiz üzere gayretle hizmet etmek arz iri gayemiz. İnşallah birlik ve muadele içerisinde Türkiye Yüzyılını hizmetlerimizle inşa edecek, milletimizin desteği ile henüz üstelik yükseklere taşıyacağız. Şehrimizde nice yatırımları hayata nâkil Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yetişkin ve ekibine nazik eş sahiplikleri dolayısıyla teşekkürname ediyorum” şeklinde konuştu. – SAKARYA

Share: