YANLIŞSIZ Fırka Denizli Mebus Şans, Urla’da ziyaretlerde bulundu

SELIM Öğür Denizli Mebus Ahmet Baht, “Kent Buluşmaları” kapsamında İzmir’in Urla ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

DÜRÜST Öğür Urla İlçe Başkanı Hedef Nart, partinin ilçe yöneticileri, kadın kolları ve cahillik kolları üyeleri ile partililer eşliğinde ziyaretlerini gerçekleştiren Kader, yaptığı açıklamada, Buca ilçesinde 4,9 büyüklüğünde meydana mevrut sarsıntı için “önceki olsun” dileklerini iletti.

Şehir Buluşmaları programı kapsamında tıpkı takım milletvekili ile İzmir’in muhtelif ilçelerinde icraat gerçekleştirdiklerini belirten Şans, “Bu çalışmamız kapsamında ben dahi Urla’birlikte görevlendirildim. İlçe Başkanımızla bir anda kolaylıkla mecmu kesimlerle arkadaşça ika imkanımız oldu. Urla’yı çok bereketli bulduk. Lüzum iskân namına gerek el memnuniyeti kendisine gayet gür bulduk. Bazen beklentiler, şikayetler var. Onları da dinledik. kamu yararı olduğu sürece onlarla birlikte ilgileneceğiz.” diyerek konuştu.

Talih, evcil yönetimlerle ilgilendiren teessürat olduğunu, İzmir’in 100 yıl vizyonu çerçevesinde adalet ettiği değeri bulacağını söyledi.

Ordulular Derneği, Urla Ekincilik Odası, Tarihi Arasta ve Malgaca Pazarı esnafını müzakere fail Baht ve beraberindekiler, Türk Kızılay Urla Şubesi’ni ziyaretinde gönüllülerin Kızılay Haftası’nı kutladı.

Share: