Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Huy Sporları Fuarı kapılarını açtı

3. Marmara Kamp & Karavan ve Tabiat Sporları Fuarı Marinturk İstanbul City Port Pendik’te tabiat tutkunları ve uygun fiyatlara dinlence beğenmek isteyenler için kapılarını açtı.

Küçük Asya Expo Fuarcılık açıklamasına göre, 25 Eylül Münasebet akşamına kadar berrak kalacak fuarda, toplam değeri 900 Milyon TL’yi bulan yüzlerce iz görülebilecek.

Birçok evcil ve arsıulusal markanın ati yılki kullanılmamış sezon ürünlerinin ilk kez görücüye çıktığı, eskimemiş benzeri karavan sahibi atılmak isteyen yada var olan karavanını yahut dinlenme kampı ekipmanını eskimemiş modeli ile değiştirmek, yeni dekorasyon ve aksesuarları aramak isteyen alıcılara, hayallerindeki kamp ortamına telaki imkanı sağlayacak olan 3. Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Huy Sporları Fuarı, kapılarını açtı.

25 Ilkgüz Muamele akşamına büyüklüğünde yalınlık kalacak fuarda, toplam değeri 900 Milyon TL’yi bulan yüzlerce eser görülebilecek. Anadolu Expo Fuarcılık aracılığıyla planlı fuarda, boyutu 6 metre rubai ile 40 metrekare arasında mütebeddil Karavanlar ve boyu 3 metre ile 9 metre arasında mütebeddil tekneler, Tiny House’lar, Çadır görünümlü Karavan, çadırlar ve saf güç, dinlenme kampı hayatına müteveccih kül mahsulat ve aksesuarlar kayran alıyor.

Salgın dönemiyle birlikte izole tatilin gözdesi olan ve ihracatını 3’e katlayan Türkiye içinde da satma rekorları afet karavan sektörü Türkiye’üstelik ilk defa 3’üncü Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Tabiat Sporları Fuarında buluştu. Karavan Parklarının ve kamping organizasyonlarının de katıldığı fuar, karavan sahibi doğmak isteyenlerin ihtiyacına makul yüzlerce seçeneği bire bir arada bulmaya olanak sağlıyor.

4 yabanlık tıpkı ailenin yaşayabileceği boyu 3 metre ile 9 metre beyninde mütebeddil kazançlı teknelerin, Tiny House ve Oba üreticilerinin üstelik katıldığı Fuar, Karavan sahibi tevessül etmek isteyenlerin herhangi bir konuda bilgi alabileceği kapsamlı ve haddinden fazla alternatifli Türkiye’nin sunma şişman karavan fuarı yerine kapılarını açtı.

600 üstü imalatçı firmanın katıldığı 3. Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Doğa Sporları Fuarı; ahzüita lideri olan Incizap Karavanların beraberinde Moto Karavan, Vasıta üstü oba karavan, Karavan, Tiny House kabil her zevke hitap edecek ayrımlı saf dirim seçeneklerini bire bir arada sunuyor. Çekme Karavanların sayı farkı 59.000TL ile 500.000TL arası, Moto Karavanların ise 450.000TL – 4.000.000TL arası tıpkı bey eşit aralığında olduğu fuar herhangi bir silah seslenme edebilecek da tıpkısı profile sahip.

2 yılda yetiştirici sayısı 5 katına imdi

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan Anadolu Expo Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Tembel, “Pandemi sonrası tatilin kullanılmamış gözdesi olan karavan sektörü, Türkiye’birlikte bu yıl sonu 600 milyon doları görecek. art arda açılan Karavan otoparkları ve Dinlenme Kampı alanları ile alay malay Türkiye’da de 500 milyon dolarlık tıpkısı kürsü haline gelen dinlenme kampı karavan üreticileri, 2023 modellerini 3. Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Huy Sporları Fuarı’nda ilk kez tanıtacak. Sektörde sonuç 2 yılda üretici sayısı da 5 katına daha çok. Avrupa ülkeleri özellikle tevessül etmek için ihracat üstelik serian yükseliyor.” ifadelerini kullandı.

Yüzde 400 kalan karavan satışlarına üreticilerin yetişemediğini söyleyen Tembel; ” Şu anda kâm fazlalığından belde tıpkısı karavanın bildirme er 1 yılda tasdik edilebiliyor. Az dışından de çok aşkın kâm geliyor. Türkiye’deki üreticiler aynı zamanda Avrupa’nın karavan alanında muallel kaldığı noktalarda güç ayrımsız tedarikçisi konumuna geldi. 3. Marmara Kamp Karavan ve Natür Sporları Fuarı’na bu yıl 32 ülkeden ziyaretçi bekliyoruz.

İhracat atağında bulunan firmalar, düet görüşmeler yaparak Türkiye’yi Karavan üretiminin merkezi haline aktarmak istiyor. Fuarda Belirgin albeni sevenler üzere ailece katılabilecekleri bire bir şölen havasında düzenlenecek olan organizasyonda kamu delege ve ziyaretçiler dörtköşe çatlak geçirecekler.” değerlendirmesinde bulundu.

“Karavan rotaları ve kamp alanları oluşturuluyor: Gelişigüzel yerde eviniz var”

Türkiye’dahi karavanların sayısı arttıkça karavan otoparkları probleminin oluşmaya başladığını vurgulayan Haymana, şunları kaydetti:

“Böylelikle hem isticar hem üstelik uran marifetiyle şirketler oluştu. Gelişmeye mecbur olarak karavan dinlenme kampı alanlarının oluşturulması gerekiyor. Çünkü karavanınızı alıp, bir lahzada deniz kenarına çekeyim orada denize gireyim mantalitesi bundan sonra meri değil. Hem düzenlilik açısından hem imdi ailece dinlence tercihi olmaya başladığı üzere aksata imkanları olması ve tabiatıyla teknolojik destekler gerekliliği dolayısıyla Karavan rotaları ve Kamp alanları tercih ediliyor.

Şimdi bununla hele tabii güzelliklerin olduğu bölgelerde aynı zir çatı süreci başladı. Örneğin Karadeniz’birlikte başlayıp, Şarki Anadolu ve Güneydoğu’ya ya bile Akdeniz’e uzanan bazen rotalar oluşturulacak. 10-15 günce gezi imkanı sunulacak. Balaban dil isticar şirketlerinden karavan kiralama imkanı sundu. Olası tıpkı karavan arızası oluşması ve bakir karavan getirilmesi imkanı üstelik sağlayacak. Böylecene bakir aynı turizm alanı üstelik oluşturulacak.”

MarinTurk İstanbul City Port karı sahipliğinde gerçekleşen 3. Marmara Dinlenme Kampı & Karavan ve Tabiat Sporları Fuarı deniz üzerindeki fuarlara eskimemiş tıpkısı bakış açısı ve sağgörü getiriyor. Muvasala açısından komple ayrımsız konumda olan MarinTurk İstanbul City Port, merkezi konumu ve bilinirliği ile da binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak.

Share: