Kilis’te yetim çocuklara sünnet öncesi eğlencesi düzenlendi

Kilis’te yetim çocuklara sünnet öncesi eğlencesi düzenlendi

KİLİS – Kilis’te, yetim, yoksul 35 bala üzere sünnet eğlencesi düzenlendi.

Karı ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Kızılay Büro Başkanlığı aracılığıyla birleştirme edilen programda yetim fukara 35 yavru amacıyla sünnet öncesi eğlence programı düzenlendi. Çocukların yarın Kilis Celal Hastanesinde sünnet olacakları bildirildi. Etkinliği Vali Vekili Eksiksizlik Büyük, Vali Yardımcısı Kerim Doğanoğlu, İl Kurnaz Başkan Yardımcısı Suat Orhan, DÜRÜST Parti Kilis İl Başkanı Mehmet Tasavvur Karataş, davetliler katıldı. Sünnet olacak çocuklar ile aileleri saz eşliğinde eğlendiler. Protokol üyeleri de eğlenen çocukları serbest bırakmayarak yakından ilgilendiler.

DOĞRU Tümen Kilis İl Başkanı Mehmet Misyon Karataş, Sünnet olacak ayrıntılar ile etkinliğe katılan çocuklara oyuncak dürü etti.

Sülale ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürü Ahmet Kılınç, “Kızılay ile işbirliği yaparak, Kilis’te faal gariban, yetim ihtiyaç sahibi 35 çocuğumuzun sünnet organizasyonunu yaptık. Bugün düğün yapıldı yarında şifahane zarfında sünnetleri gerçekleştirilecek” dedi.

Kızılay Şube Başkan Adnan Erdoğan ise “Sünnet öncesi çocuklara benzeri canlılık programı düzenledik. Az Buçuk eğlendirmeye çalıştık. Erte hastanede sünnet olacaklar” dedi.Share: