Kemer Belediyesinden alaca aş ikramı

Tümsekli Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Muharrem ayı zımnında Üzüntülü ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlara alaca aş izaz etti.

Daha önce Yeni Mahalle, Tekirova, Beldibi, Çamyuva ve Kuzdere mahallelerinde dağıtılan alaca aş, bu yol Üzüntülü ve Arslanbucak mahallerinde kurulan alışveriş yerlerinde dağıtıldı. Aşure dağıtımında Şehremini Topaloğlu’na eşi Fikriye Topaloğlu, Başbuğ Yardımcısı Emin Gül ve eşi Ağıl Gül ile Kederli Muhtar Ramazan Pelit, Arslanbucak Muhtar İsmail Uğur eşlik etti. Belediye Reisi Topaloğlu ve beraberindekiler, iş namına gelen vatandaşlarla bile dostça etti. Topaloğlu, elan sonraları aşurenin başına geçerek vatandaşlara ve turistlere alaca aş ağırlama etti. Veriş esnafını de biricik yegâne ülfet eden Başkan Topaloğlu ile Komutan Yardımcısı Gül, esnafa hayırlı amal temennisinde bulundu.

Topaloğlu, yaptığı açıklamada, Muharrem ayı zımnında Kederli ve Arslanbucak mahallelerinde vatandaşlarla aynı araya geldiklerini ve alaca aş ikramında bulunduklarını belirterek, tamam Kemerlilerin Muharrem ayını tebrik kartı ettiğini kaydetti. – ANTALYA

Share: