Giray Bulak, A. Denizlispor’un başında geçmiş antrenmanına imdi

– Giray Bulak, A. Denizlispor’un başında geçmiş antrenmanına çıktı

Denizlispor Teknik Direktörü Giray Pınar:

“Kazanmaya başladıkça her husus yerine oturacak”

“Şu anda formumuz istediğimiz kabil değil”

DENİZLİ – A. Denizlispor’un kullanılmamış Maharet Direktörü Giray Bulak, takıma güvendiğini belirterek, “İyi bir şekilde hazırlanıyoruz, yürekli kollar, maç kazanılmadığı için biraz kırılganlıkları var. Temas geçen aktarılma elan ongun olacağız” dedi.

Spor Pupa 1. Kütle ekiplerinden A. Denizlispor, yeni Ustalık Direktörü Giray Pınar yönetiminde çalışmalarını sürdürüyor. Alıştırma öncesi konuşan Giray Kaynak, taraftarlardan destek beklediklerini söyleyerek, formu yükselteceklerini belirtti. Kaynak, “Takımın durumu şiddetli değil, nokta alamadığımız amacıyla bu pozisyondayız. Esasta bol oyuncular, bereketli benzeri kulüp amma şu anda formumuz istediğimiz kadar değil ama bu formu yükselteceğiz kazanmaya başladıkça seçkin özdek yerine oturacak. Sunma altta olduğumuz için önümüzdeki bütün maçlar ağırlık maçlar. Değişik rakiplerimizde önümüzde amma onlarda bire bir sorduğunuzda onlarında kısık tarafları var. Memleha maçımız kazanacak olduğumuz aynı maç. Mutlaka kazanmamız gereken tıpkısı maçtır. Burada çocuklardan henüz aşkın taraftarlarımıza gelişim düşüyor. İnşallah gelip bindi verirlerse mutlu olacağız, memnun olacağız. Zira onlar bizim olmazsa olmazımız gelişigüzel şeyimiz bekliyoruz kendilerini” ifadelerini kullandı.

“Kupada gençlerimiz oynayacak”

Evleviyet hedeflerinin grup olduğunu tabir fail Giray Pınar, “İyi tıpkısı şekilde hazırlanıyoruz. Yürekli çocuklar, karşılaşma kazanamayınca az buçuk kırılganlıkları var. Değme sabık devir daha ongun olacağız. Memleha maçını kazanacağız. Urfa kupa maçı çokça düşündüğümüz benzeri özdek değil, orada genelde gençlerle oynayacağız. Bizim temel hedefimiz klasman, zımnında tüvana çocuklarımızla içeriden göreceğiz. Belki biraz kıta görmüş geçirmiş oyuncu oynatabiliriz. Gençlerimizi müşahede açısından bizim için tıpkı vesile olacak diyerek düşünüyorum” dedi.

“Angajman ve kardeşlik zamanı”

Oyuncuların taraftara ihtiyacı olduğunu belirten Pınar, “Denizli nazik bir kent, sanayinin yer eke kentlerinden, zımnında Denizlispor bir zaman bu şehre haddinden fazla domuzuna eyyam yaşattı. Demincek bu gençlerin, o yaşanan güzelce günlerdeki taraftara ihtiyacı var. Taraftarlar gelirse çok bahtiyar oluruz. Kontak ve kardeşlik zamanı. Bunlar klişe laflar, hem ekonomik hem üstelik fiziki ve beyinsel taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Biz gelişigüzel antlaşma onlara inanıyoruz. Eskiden bunları yaşadık, başarırız, buna inanıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

Share: