DOĞRU Parti Genel Komutan Yardımcısı Yavuz, Başkan Yüce’yi konuşma etti

SELIM Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Sakarya Saylav Yüksek İhsan Yavuz, Sakarya Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem Eke’yi musahabe etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, ziyarette Yavuz ve Koskocaman belediyenin çalışmalarını değerlendirdi.

Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarını yakından strateji ettiğini aktaran Yavuz, “Milletimize harıldamak, şehrimiz ve ülkemiz üzere gayretle gitmek sunu şişman gayemiz. İnşallah birlik ve kardeşlik içerisinde Türkiye Yüzyılını hizmetlerimizle inşa edecek, milletimizin desteği ile henüz de yükseklere taşıyacağız. Şehrimizde birçok yatırımları hayata geçiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Oylumlu ve ekibine nazik aile sahiplikleri dolayısıyla teşekkürname ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yüce de Sakarya’nın tamamına yayılan benzeri tatlılıkla çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti.

Altyapıdan üstyapıya, bakir yaşam alanlarından sosyal çalışmalara, çevreden enerjiye, tarımdan turizme, ulaşımdan eğitime kadar haddinden fazla geniş tıpkı alanda bakım sunduklarını vurgulayan Şanlı, şunları kaydetti:

“Hamdolsun gerek açılışlar gerek tanıtım programları gerekse yıpranmamış projelerle hemşerilerimiz ve şehrimiz amacıyla gayretle çalışıyor, Sakarya’ya derece katacak im ve yatırımları şehrimize kazandırıyoruz. Bittabi bu hizmetlerimize Genel Komutan Yardımcımız Şanlı İhsan Ağır’un sunduğu katkı ve destekler çok koca. Bu vesileyle aynı sefer daha teşekkürname ediyorum.”

Kocaman, Sakarya kendisine Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan vasıtasıyla açıklayan “Türkiye Yüzyılı” programının yeryüzü aktif destekçisi olacaklarını rapor etti.

Share: