DBB, “Cesamet Heveslendirme Lansman Günleri”nde projelerini tanıtacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı vasıtasıyla düzenlenen “Şevket Teşvikleri Lansman Günleri”nde yer alacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı yoluyla düzenlenen Celal Teşvikleri Lansman Günleri, “Geleceğin Burada, Devletin Senin Birlikte” sloganıyla 1-2 Ekim’da Diyarbakır Mezopotamya Arsıulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde Diyarbakırlı gençlerle buluşacak.

Aralarında Endüstri ve Uygulayım Bilimi, Ekincilik ve Orman, Hazine, Himmet, Aile, Milli Terbiye, Ticaret, Gençlik ve Spor, İçişleri, Eriştirme Bakanlıkları, Savunma Sanayi Başkanlığı, Cimer, Dicle Üniversitesi, Vilayet, Büyükşehir Belediyesi’nin bile bulunduğu 23 çalım proje kapsamında stantlar kuracak.

Büyükşehir Belediyesi halkiyat ve topluluk gösterileri ile başlayacak etkinlikte, proje tanıtımları, söyleşiler, seminerler, halk oyunları gösterileri ve konserler kayran alacak.

Büyükşehir Belediyesi açacağı stantta, Türkiye’nin genişlik balaban geri hizmet merkezi, koyuverme evi, DİSMEK, bilgisizlik ve spor, içtimai bindi projeleri, yüksekokul üniversite, Bütünleşmiş Cellat Atık Yönetimi (EKAY), Surlarda Basübadelmevt projelerini tanıtacak.

Share: