Bu kuşkusuz fenomen! Anne ve babasının öldüğü kazaya göreve mevrut personel acı marifet sonrası gözyaşlarına boğuldu

Şanlıurfa- Mardin yolunun 5’inci kilometresinde Mahmut E., kullandığı halk otobüsüyle durakta yaya indirip, yola depar fayrap etmek istedi. Göz doktoruna tetebbu olmaya giden Ahmet Erten yönetimindeki araba ise bu sırada otobüse arkadan çarptı.

HURDAYA DÖNDÜ

Çarpmanın etkisiyle makine, civar kısmı ezilerek hurdaya döndü. Kazayı görenlerin ihbarıyla bölgeye afiyet ve şehremaneti ekipleri ile güvenlik güçleri gönderme edildi. Araçta sıkışan Ahmet ve Minnettarlık Erten çifti, kilolu çorlu çıkarılarak ambulansla Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırı Hastanesi’ne götürüldü. Acil serviste tedaviye alınan çift, doktorların birlik müdahalesine rağmen hayatını kaybetti.

OĞULLARI YIKILDI

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki yol müzaheret ekibinden, çiftin oğulları Mehmet Koruyan Ertem’in dahi ihbarla kaza namına geldiği, esas ve babasını yoğun yanık görünce balaban sıkıntı yaşadığı, ambulansı takip ederek hastaneye geçip, dağ haberle gözyaşlarına boğulduğu öğrenildi. Mehmet Saklayan Ertem’i arkadaşları tarafından teskin etmeye çalışırken, kazayla ait anket başlatıldı.Share: