Trafiğe kaydı yapılan kayıt sayısı yüzde 3,6 arttı

Türkiye’nin yerel otomobili Togg, 5-8 Karı tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenecek CES fuarında ilk defa uluslararası sahnede meydan takanak.

Turkish Cargo, fuara katılacak domestik otomobil Togg’u, Amerika Müttehit Devletleri’ne götürecek.

“Sanal konvoy” ile haremlik edilebilecek

Togg’un acun sahnesine huruç hikayesine, Turkish Cargo marifetiyle gerçekleştirilecek küresel işaret yolculuğuna, “sanal kafile” ile tamlık dünyadan haremlik edilebilecek.

Katılımcıların bu taşımaya özel oluşturulan “www.yolunuzacikolsun.com” internet sitesi üzerinden kişiselleştirilmiş uçak modelleriyle karışma olabileceği konvoy, 21 Ara tarihinde Turkish Cargo uçağının havalanmasıyla eş zamanlı namına başlayacak. 11 saat sürecek seyahat dijital adına strateji edilebilecek.

Arsıulusal sahneye eskimemiş logoyla çıkacak

Fikri ve endüstriyel mülkiyeti yüzdelik 100 Türkiye’ye ilgili global aynı bellik ortaya idrak etmek ve Türk mobilite ekosisteminin çekirdeğini yapmak hedefiyle yola çıkan Togg, marka isminin peşi sıra logosunu de belirledi.

Imlek tasarımında iki ok, ortasında altın taş şeklini oluşturacak şekilde kaynaşarak, Şarki ve Mağrip’nın bir araya gelmesini simgeliyor. Logo aynı zamanda Togg’un yaşamı kolaylaştıran mobilite çözümleri yardımıyla teknolojiyi ve insanı bugünün ve yarının kesişim noktasında tıpkı araya getiren benzeri teknoloji şirketi olduğunu üstelik vurguluyor.

Togg’un Twitter hesabından “#YenilikŞimdi” etiketiyle paylaşılan videoda, kullanılmamış logo ilk defa otomobilin üstünde görüldü.

TOGG’un logosu galiba oldu

 

TOGG CEO’su Karakaş: Hedefimiz dünyayla rekabet

 

Share: