TOKİ 20 İlde 204 İş yeri peyda artırmayla satışa çıkaracak

Belde, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişman Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 aksiyon yerini 1 Eylül’birlikte kategorik artıma ile satışa çıkaracak. açık artırma ile hareket yeri sahibi oluşmak talip, yatırımlık dükkan arayanlara balaban vesile sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime hazır dükkanlar için genel ağ üzerinden online olarak üstelik belirtik artırmaya katılma sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si başlangıçta, 120 ay önel, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

açık artırma 1 Ilkgüz’da yapılacak

Küşade artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’da yapılacak. TOKİ İstanbul Hizmet Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden üstelik (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Ayan artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye Umum Bankası NANIAZIZ ve T.C. Ziraat Bankası EKMEK vasıtasıyla yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların mecmu şubeleri vasıtasıyla kabul edilecek.

Satışla ilgili ince bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” genel ağ adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: