Kütahya bilgelik: Doğru Fırka Gediz Teşkilatı’ndan “Dünden Bugüne Vefa” kahvaltısı

AK Fırka Gediz İlçe Başkanlığı’nca “Dünden Bugüne Vefa Kahvaltısı” Park Yeri Orman Kafe’de gerçekleşti.

DÜRÜST Tümen Gediz İlçe Başkanlığı, kuruluşundan bugüne kadar esbak dönemlerde görev eden kaymakamlık başkanları ve uray başkanları, kaymakamlık yönetim kurulu üyeleri, kasaba düzenleme ve şehremaneti başkanları, toprak genel meclisi üyeleri, uray divan üyeleri, avrat kolları başkanları ve yönetimleri, toyluk kolları başkanları ve yönetimleri, mahalle temsilcileri, SELIM Partiye gönül vermiş organizasyon mensupları ile “vefa kahvaltısında” tıpkı araya geldi.

Gediz Park Orman Kafede gerçekleşen vefa kahvaltısına, AK Parti Kütahya Saylav Ahmet Tan, SELIM Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Gediz Şehremini Aşure Ayı Akçadurak, AK Parti Gediz İlçe Başkanı Mehmet Erkan, DÜRÜST Tümen İl Yönetim Kurulu Üyesi- Gediz Koordinatörü Halil İbrahim Aşırı ve çok sayıda partili katıldı.

DOĞRU Parti’nin bakım, envestisman ve projelerle meşgul 20 almanak bir siyasi parti olduğunu dile getiren Gediz Belediye Reisi Aşure Ayı Akçadurak, “Partimizin kuruluşundan bu yana birçok sav ve nöbet arkadaşımız farklı kademelerde fariza aldı, milletimize, partimize hizmetleri oldu. İlk günkü aşkla davamıza ve Umumi Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a dilek bağını sürdürüyor. Partimizin esbak dönemlerinde görev yapmış olan sizlerin tecrübeleriyle çalışmalarımıza cevvaliyet kesmeden, muttasıl yorulmadan devam ediyoruz. 20 yıldır yapılan kalkınma hamlelerini hepimiz üzerimize sakıt fariza kendisine anlatmamız geçişsiz. Bu birliktelik içerisinde ivinti kesmeden gönüller kazanmaya devam ediyoruz. Yapılacak imdi işimiz var. Bunun amacıyla partimizin eksiksiz teşkilatlarıyla alay malay canla başla çalışıyoruz” diyerek konuştu.

Düzenlenen kahvaltı programı dolgun fotoğraf çekiminin peşi sıra sona erdi. – KÜTAHYA

Share: