Kazada alçak yaralanmıştı, taburcu olunca çok sevdiği Kocaelispor’una kavuştu

Kocaeli’nin Derince ilçesinde bulaşan geçidinden yolun karşısına geçmeye müteharrik Niyazi Açacak’a 25 Teşrinievvel tarihinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin yolcu otobüsü çarpmıştı. Kazada ciddi yaralanan Açacak, 4 Son Teşrin Cuma haset taburcu oldu, çokça sevdiği Kocaelispor’dan da kendisine bindi geldi.

Kaza, 25 Ilk Teşrin günü akşam ezanı saatlerinde Derince İbni Sina Mahallesi Piri Başbuğ Caddesi ile Lojman Çıkmaz kesişimin de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, eşiyle beraber karşıya geçmekte olan Niyazi Çevirici’a (46) yolcu geçidinden geçtiği sırada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ilişik eğreti otobüsü çarptı. Çarpışmanın şiddetiyle Niyazi Kurgu gösterişli yaralanarak Derince Terbiye ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Taburcu oldu, Kocaelispor’dan moral geldi

Yapılan tedavilerin belirgi vermesiyle Niyazi Açar, 4 Kasım Cuma günü hastaneden taburcu oldu. Sıhhatli koluna platin takılan Vesile’ın sıhhatli kulağında sem kaybı olduğu, hafızasının de bazı bazı kaybolduğu fakat bu durumun geçici olduğu öğrenildi. Varyemez benzeri Kocaelispor taraftarı olan Niyazi Kurgu’a bugün Kocaelispor Maharet Direktörü Fırat Gül ve Hodri Saha Yandaş Derneği Başkanı Haluk Bozo birlikte bindi ziyaretinde bulundu. – KOCAELİ

Share: