Hanende Koray Orion Didim Belediyespor yararına hayal aldı

Bölgesel Tıfıl liginde uğraş edecek olan Didim Belediyespor’a destek amaçlı düzenlenen ve son dönemlerin flaş şarkıcılarından olan Koray Orion’nın tayf aldığı konserde Didimliler unutulmaz bire bir geceleyin yaşadı.

Lehçe Dünkü ligde uğraş edecek olan Didim Belediyespor yönetimi, kulübe bindi nail olmak için biletli namına Koray Avcı konseri düzenledi. Didim Amfi Tiyatroda gerçekleşen konsere Didimliler ile ilçeye gelen gurbetçilerin beraberinde mekân kaymakamlık ve illerden çokça sayıda vatandaş katıldı. 3500 kişilik amfiteatr temsil dolarken, konseri amfi tiyatrodan dinleyemeyen ara sıra vatandaşlar ise amfiteatr tiyatronun arkasındaki yeşillik alanı doldurdu.

Özel hazırlanan sahnede asansörlü sevenlerinin karşısına sâdır Koray Cebbar dillerden düşmeyen şarkılarını ve girişik bezeme, halk müziği ve Türk popüler müziğinde klasikleşen tıpkı haddinden fazla sıkıntı seslendirdi. Didim’de olmaktan mutlu olduğunu kaydeden Avcı, arada bir yaptığı konuşmasında insanların birbirini görklü görmesini ve farklılıklarıyla sevmesini istedi. Dansları ve yaptığı şakalarıyla konsere katılanları eğlendiren Avcı, şarkılarını bile sevenleriyle alay malay seslendirdi.

Konserin sonundan Didim Belediyespor Pakt Başkanı Hedef Küçüker, Cebbar’ya isminin kayıtlı olduğu biçim hediye etti. Küçüker Didim Belediyespor’a bindi gayeli düzenledikleri konsere ulama sunan ve katılma sağlayan herkese teşekkür ederken, Didim’in adını yeryüzü ongun şekilde temaşa edeceklerini dile getirdi. – AYDIN

Share: