Denizli’de masa tenisi ekip maçları bugün tamamlanıyor

Masa Topu Yıldızlar Takım Yarışmaları Denizli’nin eş sahipliğinde gerçekleşiyor. Mızıka yarışmaları Kadınlarda Antalyaspor, Erkeklerde Konya Selçuki Şehremaneti Spor şampiyon olurken, Ferdî kategoride ise şampiyonlar zaman anlaşılan olacak.

Denizli Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü organizasyonunda Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda oynanan Masa Topu Yıldızlar Takım Şampiyonaları, büyük heyecana tayf oluyor. 20 avrat 24 koca takımı kalkışmak için toplamda 44 mızıka ve 122 sporcunun madalya ve yürek amacıyla savaşım ettiği yarışmalar bugün tamamlanıyor. 10- 12 Açıklık tarihleri beyninde farklı şehirlerden 44 takımın savaş ettiği yarışmalarda takım kendisine Kadınlarda Antalyaspor şampiyon olurken Erkeklerde Konya Selçuki Şehremaneti Spor şampiyonluk kupasının sahibi oldu. Kadınlarda İzmir BŞB Spor Kulübü ve Muğla BŞB Güre Spor Kulübü üçüncü Selçuklu Belediye Spor Kulübü (B) ikinci olurken, erkeklerde Bodrumspor ve Selçuki Uray Spor üçüncü, Konya Spor ise ikinci oldu. Yarışmalar zaman ferdî mücadelelerle bitmeme edecek.

İlman organizasyonlar bitmeme edecek

Yapılan çalışmalarla Denizli kendisine spor organizasyonlarına her ant amade olduklarını ve familya sahibi olmaktan mutluluk duyduklarını rapor eden Denizli Bilgisizlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, şampiyonaya katılan takımları ve sporcuları kutlama ederek şampiyonanın düzenlenmesinde emeği geçen tekmil spor paydaşlarına teşekkür etti. – DENİZLİ

Share: