Denizli bili: Merkezefendi Belediyesi’nden Sünnet Şenliği

Merkezefendi Belediyesi vasıtasıyla ikinci defa planlı ‘Toplu Sünnet Etkinliği’ kapsamında sünnet olan 200 yavru için 11 Ağustos Perşembe günü sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Soylu Erki zorluk çeken ailelerimizin yanlarında olmak, onlara müzaheret etmek için bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların beraberinde olmaya devam ediyor. Bu kapsamda planlı şişko sünnet etkinliği ile sıkı gelirli ailelerin 6 gözyaşı ve cisim koca çocuklarının sünnet işlemleri, uzman etibba tarafından modern cerrahi yöntemler kullanılarak ücretsiz namına tamamlandı. Sünnet olan 200 bala amacıyla 11 Ağustos Perşembe haset saat 20.30’bile Bereketler Güruh ve Işporta Salonu’nda sünnet şöleni düzenlenecek. Merkezefendili minikler, Merkezefendi Belediyesi vasıtasıyla kendilerine bağış edilen sünnet kıyafetleri ile programa katılacak.

“ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA BITMEME EDECEĞİZ”

Sünnet etkinliğinin geleneksel arkaç geleceğini tamlayan Merkezefendi Şehremini Şeniz Doğan, “Düzenlediğimiz bu özel etkinlikte 200 çocuğumuzu sünnet ettirerek bu bahtiyar günlerini paylaşmaktan ve sıcak ayrımsız organizasyonda ayrımsız araya gelmekten hava bahtiyarlık duyuyoruz. Ekonomik güçlük çeken ailelerimizin yanlarında kalkmak, onlara müzaheret etmek üzere bu hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Kollar temas annenin, değme babanın en kıymetlisi, genişlik değerlisi. Bizler dahi geleceğimiz olan çocuklarımıza bu değeri ve kıymeti sezdirmek istiyoruz. Onlar amacıyla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” diye niteleyerek konuştu.

Share: