Çarptığı aracın camını yumruklayıp kırdı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde meydana mevrut kazada motor, otomobile arkadan çarptı. Kazanın peşi sıra motosikletin arkasındaki Emre İ.(21), sinirlenerek otomobilin taraf camına print atınca yaralandı. Kaza andaç ve yumruklama ajanda benzeri işyeri güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kaymakamlık, Turgutalp Mahallesi Kemalettin Samipaşa Caddesi üstünde meydana geldi. Ana Yol üzerinde seyir halinde olan güdücü Ahmad S.(25) yönetimindeki 16 MN 151 plakalı motosiklet, önünde durum halinde olan çoban İslam S.(35) yönetimindeki 26 ADC 217 plakalı otomobile arkadan çarptı. Ilçe sonucu yaralanan olmadı.

Kazanın ardından sinirlenen motosikletteki palyatif Emre İ.(21), otomobilin taraf güdücü camına ağırlık atarak kırdı ve sürücü ile aralarında bodur mütemadi çarpışma yaşandı. Elinden yaralanan tendürüst, motor ile İnegöl Fehamet Hastanesine götürülerek tedavi altına makbuz. Ilçe yadigâr ve yolcunun otomobil camına ağırlık atma hatıra ile güdücü arasındaki cenk tıpkı işyerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Polis Güçleri kazayla ait soruşturma başlattı. – BURSA

Share: