Başbuğ Tören: “Enfrastrüktür ve defa, yaşanabilir tıpkı kent için önemlidir”

Ordu’nun Altınordu Belediye Başkanı Çok Tören, kaza genelinde zir ve üstyapı çalışmaların devam ettiğini belirterek, bu çalışmaların yaşanabilir tıpkısı şehir amacıyla kebir olduğunu söyledi.

Altınordu Belediyesi şehir merkezi ile kırsal alanlarda başlattığı zir ve üstyapı çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler icraat çerçevesinde Alisayvan Mahallesi’nin uzun süredir hizmet muntazır 2 sokağında enfrastrüktür çalışmalarının arkası sıra beton kat çalışmalarını tamamlayarak hizmete sundu.

Ekiplerin sürdürdükleri çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Reisi Aşkın Merasim, “Altyapı ve misil, yaşanabilir bire bir şehir üzere az çok önemlidir. Yaptığımız çalışmaların değme biri insanımızın hayat kalitesinin yükselmesine açacak oluyor. Vatandaşlarımızın gerekseme ve beklentileri biliyor, bu doğrultuda planlı tıpkı çalışma yürütüyoruz. Vatandaşlarımıza sabırları ve anlayışları üzere teşekkür ediyorum. Irtibat ve kardeşlik içerisinde meşveret ve kuma düşünce ile şehrimizi güzelleştiren, vatandaşlarımızın yarayışlı dualarını kazanan hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Alisayvan Muhtarı Erol Saika ve mahalle sakinleri, çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. – KALABALIK

Share: