Ankara’da kazada vefat fail polis memuru ve eşinin cenazesi Artvin’de defnedildi

Ankara’de iki ahit önceki meydana mevrut trafik kazasında ebedî uyku fail TBMM Esirgeme Dairesi Başkanlığında vazifeli polis güçleri memuru Orhan ve eşi Semiha Yeşilırmak’ın cenazeleri Artvin’de toprağa verildi.

Merkeze sınırlı Adi Madenli köyü meydanında düzenlenen törene, çiftin kızları İkbal ve İclal Yeşilırmak ile yakınlarının yanı sıra Vali Yardımcısı Değer Özaydın, Güven Genel Müdürü Mehmet Eskişehir Taşı, İl Inanma Müdürü Sinan Ergen, İl Jandarma Komutanı Saika Okkalı ve vatandaşlar katıldı.

Öğleyin kılınan cenaze namazı sonrası Orhan Yeşilırmak’ın Türk bayrağına sarılı tabutunu polisler, eşinin tabutunu ise yakınları sülale kabristanlığına kadar taşıdı. Inanma Umumi Müdürü Patal da Orhan Yeşilırmak’ın tabutuna bire bir süre çiğin verdi.

Yeşilırmak çiftinin cenazeleri dualar eşliğinde defnedildi.

Ankara’üstelik İstanbul Yolu Çiftlik Kavşağı’nda seyreden A.S’nin kullandığı 41 AJS 043 plakalı minibüsün kontrolden çıkarak otobüs durağında muntazır Yeşilırmak çiftine çarpmıştı. Yeşilırmak çifti kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetmişti.Share: