Zeynep Pestil sona ermiş evliliği hakkında ilk defa konuştu: Bizim amacıyla bitti

Zihayat hanende Zeynep Bastık, menajerliğini dahi eden reklamcı Tolga Akın’la 3 almanak beraberliğin ardından 7 Orak Ayı 2021’bile Çeşme’üstelik evlenmişti. Çiftin, tıpkı yıl sonradan sürpriz aynı kararla boşanması sevenlerini şaşırttı.
Menajeri Tolga Akın’tan boşanmasıyla ilgilendiren ağızsız kalmayı tercih eden Zeynep Pestil, konuyla ilgili ilk defa konuştu.

“INSAN OLMA DURUMUNU BECEREMEDİK”

Şu sıralar işine yoğunlaşan Bastık, “Kimesne terk etmek için evlenmiyor amma tığ âdem olma durumunu beceremedik. Birbirimizi yıpratmadan bu işin yürümediğini gördük ve ayrılık kararı aldık. Hala görüşüyor, çalışıyoruz ama adam ve sevgili olma durumu bizim için bitti. Herif olma durumunu seyretmek zorunda olmadığımızın farkına vardık” şeklinde konuştu.

“ZEYNEP BENİM AİLEM”

Akış, çıkan metrukiyet haberlerinin peşi sıra konuyla ait şu ifadeleri kullanmıştı: “Veri akla yatkın ancak Zeynep benim sevgilim veya eşim değil, ailem. Dünyaevi işini çok beceremedik tamam amma gelişigüzel becerebildiğimiz çokça çok öz var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olmaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeyno’cuğum.”Share: