Yaşamını yitiren eroin işçisinin naaşı memleketi Bartın’a gönderiliyor

Yaşamını yitiren eroin işçisinin naaşı memleketi Bartın’a gönderiliyor

Bartın’daki eroin patlamasında yaralanan iştirakçi tedavisi için Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne getirilmişti

İSTANBUL – Bartın’da meydana mevrut patlama sonucu 6 işçi kederli tedavisi görmeleri üzere Başakşehir Çam ve Sakura Kent Hastanesi’ne getirilmişti. Burada yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybeden eroin işçisi Taner Şen’in naaşı, hastanede yapılan incelemelerin peşi sıra memleketi Bartın’a gönderiliyor.

Bartın’da meydana mevrut beyaz zehir patlamasının ardından 6 işçi vücudunda oluşan yanıklar nedeni ile cankurtaran uçak ile Başakşehir Çam ve Sakura Site Hastanesi’ne getirilmişti. İşçilerden birinin tedavisi muvaffakiyetli şekilde tamamlanarak taburcu edilirken, ciddi bakımda tedavisi devam eden işçilerden Taner Şen’den keskin fen geldi. Mecmu müdahalelere rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybeden Şen’in cansız bedeni hastanede yapılan incelemelerin peşi sıra memleketi Bartın’a bu akşam ezanı gönderiliyor.

Öte yandan Başakşehir Kaymakamı Tasavvur Turan Başakşehir Çam ve Sakura Site Hastanesi’ne gelerek hayatını kaybeden maden işçisinin yakınlarını musahabe etti. Ilçebay Turan burada emrihak fail eroin işçisinin yakınlarına başsağlığı diledi.

Share: