Yağmur Atacan’dan Eşine Alışılmadık Gönderme!

12 April 2008’birlikte evlenen Kaynak Altuğ- Yağmur Atacan çifti, içtimai medyada sıkça gündeme geliyor.

Bulak Altuğ (47), içtimai medyayı etkin adına kullanırken Yağmur Atacan (39) detaylı bire bir süre Instagram’dan ırak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde taban bozan Atacan, içtimai medyaya hızlı bire bir methal yaptı. peş peşe paylaşımlarda kâin ünlü aktör, özellikle 14 yıllık eşi Bulak Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından kortej ettirdi.

“DİRENEMİYORUM EGO YAŞLANACAĞIM”

Sakat aktör Baran Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Rastgele yıl ‘Yıllara saha okuyor.’ Hangi yıllar len bu yıllar, daha aşkın direnemiyorum ben yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Yağmur Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzikçi.

Yugoslavya göçmeni tıpkı ailenin çocuğu olan Baran Atacan, er olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’birlikte okudu. Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, ortaöğretim yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle seyir sahnesinde meydan aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Hikmet Bölümündeki eğitimini bıraktı. Meslek hayatına sanatta ehliyet eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca enstrüman yaşantısında heveskâr davulcu olarak 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ego İstersem” ünlü programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Eylül ayında Bulak Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’birlikte evlendiler. 27 Sülale 2009 tarihinde eşi Kaynak Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Tecim hayatına atılmış ve havza satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Ilkgüz 1974 tevellütlü olan Kaynak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Kollar Duymasın isimli diziyle tanınan ve Türk halkının sevdiği bire bir âdem evladı haline gelen Altuğ, mankenlik kariyerine henüz ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden çıkışlı olduktan sonra ise İstanbul’üstelik İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada bir numara olmuş ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten bilahare öğrenimini yarıda bırakan Pınar Altuğ’un sunuculuk kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Temel çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Kollar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Briz karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’bile izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine kadar dahi yayınlanmaya bitmeme etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Briz karakteriyle şöhreti yakalayan Bulak Altuğ, büyük firmaların reklam yüzü bile olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu dünyaevi gözyaşı farkı cihetiyle ince müddet konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Baran adında bire bir kızı bulunuyor.

Share: