VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Hareketlilik Tevzi A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini bırakmak amacıyla sürdürdüğü projeleri görmek için toplandı.

Türkerler Holding Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Holding yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetim Kurulu Başkanı, direktörler, iştirak müdürü, ülfet müşaviri, diyar ve takım müdürleriyle arka düzem proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde kıpırdak 2 milyonu fazla nüfusa ve kısaca 800 bin aboneye ruh dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daim iyileştirmek amacıyla hayata geçirdiği projeleri ortaklık merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Şirket Müdürü Emrullah Okuducu tarafından yapılan toplantı sunumunda; yatırım projeleri, işletme faaliyetleri ve uğrun elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede devam fail içtimai sorumluluk projeleri üzerine katılımcılara bilgi verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede kâin Türker; “Neşelilik dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı kritik aynı görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar mucibince namına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar bakım kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde kıvrak eşsiz halkımızın memnuniyetine da etki ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek üzere eksiksiz çalışanlarımızın balaban ayrımsız motivasyonla ve yüksek yüklülük bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: