Ümit Özdağ: “Cemaatler ve Tarikatlar Ortada Paylaştırılarak, Tıpkı Lübnanlaşma Devlete Yaşatılmakta”

ERKAN KIŞMIRI

Zafer Partisi Umumi Başkanı Beklenti Özdağ, Çorum’da; “Türk devleti cemaatler ve tarikatlar arasında paylaştırılarak, Lübnan’daki kadar; ayrı ayrı grupların devleti parçalaması kabilinden burada birlikte tıpkısı Lübnanlaşma, devlete yaşatılmakta” dedi.

Yengi Partisi Genel Başkanı Beklenti Özdağ, bugün Çorum’daydı. Özdağ, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

“Türk halkının ve Türk devletinin hakikat gündemi, ülkemize 2011 sonrasında mevrut ve sayıları 13 milyonu bulan sığınmacılardan ve kaçaklardan kaynaklanmaktadır. Türkiye, dünyanın lunaparkı olmuştur. DÜRÜST Fırka hükümeti bu aradan güzeşte 11 sene içerisinde, ülkemizin sınırlarının güvenliğini sağlamamış; bilakis sonuna büyüklüğünde açarak dünyanın seçme yerinden ipini koparanın bu ülkeye dolmasını sağlamıştır. Eksen güvenliği sıfırdır, hala sıfırdır. Geceleri yüzlerce kişi değişik noktalardan içeriye girmekte ve Türkiye’nin değişik yerlerine dağılmaya devam etmektedirler. Imdi kentlerimiz güvenliğini yitirmiştir. Türkiye adeta Filistinleşmektedir.

Türk devleti cemaatler ve tarikatlar arasında paylaştırılarak, Lübnan’daki kadar, değişik grupların devleti parçalaması kabil burada dahi ayrımsız Lübnanlaşma, devlete yaşatılmakta. Ama coğrafyamız dahi tıpkısı Filistinleşme yaşamaktadır.

Türkiye’ye müteveccih kapalı ve ağızsız istila ile mücadele ediyoruz. Bu mücadeleden ufuk ırkçı ve ecnebi düşmanı olmakla suçlanıyoruz. Bunlara alın cevabımız ise canınız cehenneme, siz yurt hainleriniz evet birlikte önemli salaklarsınız oluyor. Tığ ırkçı değiliz. ‘Ne mutlu Türküm diyene’ şeklinde tıpkısı nasyonalizm anlayışına sahibiz. Amma aynı teknenin eş kapasitesi 100 ise o tekneye 200 yaşama almaya kalkarsanız ferah tıpkı kabadayı olamazsanız. 100 kişiyi alıp düşüncesiz kalanı almazsanız siz onların düşmanı olmazsınız zira alınırsa tümce ölür.”Share: