TTSO’da dümen değişti, Erkut Çelebi ile komutan oldu

Trabzon Ticaret ve Uran Odası’nda (TTSO) intihap süreci tamamlandı. Erkut Çelebi TTSO Umumi Heyet başkanlığına seçildi.

Trabzon Tecim ve Sanayi Odası’nda (TTSO) yapılan meslek komiteleri ve meclis üyeleri seçimlerinin ardından bugün yapılan umumi heyet seçiminde Erkut Çelebi yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

TTSO umumi heyet başkanlığı için turuncu listelerde Erkut Çelebiile beyaz listelerde Suat Hacısalihoğlu; sedir başkanlığı amacıyla ise turuncu listelerde Şadan Eren ile parafin listelerde Ekrem Çapkınoğlu yarıştı.

Yapılan seçim sonrası kazanan turuncu listenin adayları oldu.

Seçimin ardından açıklamalarda mevcut TTSO bakir Başkanı Erkut Çelebi, “Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum. Zaman geldiğimiz noktada 79 divan üyemizle bitmeme edeceğiz. Öncelikle şurası tefhim etmek istiyorum. Allah aldangıç kuranların en hayırlısıdır. Intihap kurulundaki tıpkı arkadaşımızın şüphesinden dolayı fark ettik. Eğer farketilmeseydi biz burada olmayacaktık, doğruluk etmeyenler burada olacaktı. Bu Trabzon’a yakışmaz. Trabzon’da atalarımızdan öğrendik. Allah razı olsun. Bize 50 gönül ile geliyorduk. Bize bindi veren, arkadaşlarımız teşekkürname ediyorum. Bu Trabzon’dur. Bizde bunları tebrik ediyoruz. Bilsinler ki tığ buraya hizmet etmek için geliyoruz. Bilcümle alay malay çalışacağız” ifadelerini kullandı. – TRABZON

Share: