Trazonlu Vatandaş, Yolların Durumundan Şikayet Etti; CHP’li Kaya Eriştirme Bakanı’nın Trabzonlu Olduğunu Hatırlattı: “Ekrem İmamoğlu ile Uğraşmaktan…

CHP Umumi Komutan Yardımcısı Veli Ağbaba ve CHP Trabzon Mebus Ahmet Kayaç’nın Trabzon’da dinlediği yurttaş yolların durumundan şikayet etti ve “Çıktı lütfen halka bakım etsinler” dedi. Iblağ ve Enfrastrüktür Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Trabzonlu olduğunu anımsatan CHP’li Kaya “Ekrem İmamoğlu ile uğraşmaktan buraları hiç görmüyor” dedi.

CHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Ege Ağbaba, 29 Teşrinievvel Cumhuriyet Altını Bayramı kutlamaları amacıyla bulunduğu Trabzon’da; CHP Trabzon Saylav Ahmet Kaya ile birlikte esnafı ve vatandaşları dinledi.

Trabzon’un Ortahisar ilçesinde Etraflı Sokak ve Kunduracılar Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla aynı araya mevrut Ağbaba ve Kaya’ya tıpkı vatandaş yolların durumundan şikayet etti. Yurttaş, “Acilen yolların durumumu düzeltmeleri geçişsiz, bilcümle yatırımlarını denize dökmüş. Ama imdi lütfen bölüt hizmet etsinler” dedi.

Kayaç, vatandaşa; Ulaştırma ve Enfrastrüktür Bakanı Adaletli Karaismaoğlu’nun Trabzonlu olduğunu anımsattı. Yurttaş, “Biliyorum ama bildirme şişman sıkıntıyı biz yaşıyoruz” diyerek yanıt verdi.

Kayaç ise Adil Karaismailoğlu için “Ekrem İmamoğlu ile uğraşmaktan buraları hiç görmüyor” dedi. Yurttaş ise “Maatteessüf çokça üzgünüz” karşılığını verdi.

Share: