‘Sil Yeniden Kaynanam’ Sivaslılarla buluştu

‘Sil Yeniden Kaynanam’ Sivaslılarla buluştu

‘Sil Baştan Kaynanam’ oyuncuları filmi Sivas İVA Otopark AVM’de hayranları ile alay malay izledi

SİVAS – Sivas’ta ‘Sil Baştan Kaynanam’ oyuncuları filmi hayranları ile birlikte izledi. Oyuncular sevenleri ile bereketli mübarek foto çektirip ahbapça ederken seyirciler birlikte haddinden fazla bahtiyar olduklarını söyledi.

Sil Yeniden Kaynanam filmi oyuncuları filmin vizyona girmesiyle çekimlerinin yapıldığı Sivas’a geldi. Sivas’ın ilk ve tek alışveriş merkezi İVA Park Yeri AVM’de seyircisi ile mülaki Sil Yeniden Kaynanam filmi oyuncuları Alper Hücumcu, Ömer Kurt, Melik Keder ve Hazar Başar tehlikeli bağ gördü. Oyuncular sevenleri ile bereketli artağan ışık çektirip kardeş kardeş etti. Buluşmanın peşi sıra beyaz perde salonuna güzeşte oyuncular ve vatandaşlar filmi birlikte izledi.

“Temas Sivaslının filmde kendini bulacağını düşünüyoruz”

Filmin başrol oyuncularından Alper Hücumcu, rastgele Sivaslının filmde kendini bulacağını söyleyerek, “Çokça pir rabıta var. Bu filmi Sivas’ta çekip yine seyirciyle bir yerde mülaki olmak kaymağını yemek gibi oluyor. Filmde adamakıllı ve dostça oldu. Sivas’ın samimiyetini ve içtenliğini yansıttığını düşünüyorum. Seçme Sivaslının filmde kendini bulacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

“Haddinden Fazla mutluyuz heyecanlıyız, memleketimizdeyiz”

Aktör Ömer Aldanmaz, çokça mutlu ve hararetli olduklarını tabir ederek, “Çok mutluyuz heyecanlıyız, memleketimizdeyiz. Hemşerilerimizin gösterdiği bent bizi üstelik onere ediyor. İnşallah serilerini çekeriz. Hem Sivas amacıyla hem bizim üzere gür olur diye istek ediyoruz” dedi.

“Filmin bütün aşamalarını Sivas’ta çektik”

Senaryocu Barış Başar, filmin hep aşamalarını Sivas’ta çektiklerine değinerek, “Gelin hanımanne hikayesi anlatıyoruz. Zaman Sivas galasındayız. Bizde seyircimizle birlikte izleyeceğiz. 2-3 mağaza bedaheten kırcı bizi çok mutlu ettiler. Filmin bütün aşamalarını Sivas’ta çektik. Herkes eşine, dostuna, akrabasına duyursun. Onlardan bu desteği bekliyoruz” diye konuştu.

“Merakla seyircimizin vereceği tepkiyi bekliyoruz”

Aktör Hakan Endişe, merakla seyircinin vereceği tepkiyi beklediklerini belirterek, “Mutluyuz, gururluyuz, evvel galayı çarşamba haset İstanbul’da yaptık. Zaman cumartesi haset Sivas’tayız. Kul Sivaslıyım beraber. Salonda meşbu benzeri canlı var. Merakla seyircimizin vereceği tepkiyi bekliyoruz” diye niteleyerek konuştu.

Galada seyirciler oyuncularla tıpkı araya geldikleri üzere mutlu olduklarını söyledi.

Share: