Sevgilisi ve üvey annesini ilişkiye girerken yakalayan İngiliz monitör yıldızı Jess O’Connor’dan itiraf: İntihar etmeyi da düşündüm

İngiliz göstergeç yıldızı Jess O’Connor aldatılma hikayesiyle izleyenleri şaşırttı. Üvey annesi ve eş arkadaşını ilişkiye girerken gördüğünü belirten ünlü benibeşer bu olayın babasını üstelik yıktığını söyledi.

“YATAK ODASINDAN SESLER GELİYORDU”

Anne mesleği diş hijyen uzmanı olan Jess, o geceyi şöyle anlattı. “Bire Bir geceleyin üvey annemle kaldığım eve eş arkadaşım Danny’i davet ettim. Haddinden Fazla şaşkın olduğum üzere uyumaya gittim. O tam erkek arkadaşım ve üvey annem ispirto almaya bitmeme ediyorlardı. O antlaşma eş arkadaşım 24, üvey annem 52 yaşındaydı. Sabaha karşı uyandığımda eş arkadaşım yatakta değildi. Yatak odasından çıkıp kendisini evde aramaya başladım. Lüp peş kısmından sesler gelince fevk çıktım. Üvey annemin odasına girince koca arkadaşım ve üvey annemi eşeysel ilişkiye girerken yakaladım.

BABASI ÜVEY ANNESİNİ METRUKIYET ETTİ

Yaşadığı travmayı beş yıl süresince atlatamayan Jess’in, uzun müddet sağaltım gördükten sonraları günahsız güveni geldi. Olaydan sonradan Jess’in babası üvey annesini tecezzi etti. Koca arkadaşı ve üvey annesi ayrımsız müddet daha ilişkilerini bitmeme ettirdi.

Share: