SELIM Fırka Bursa teşkilatlarından Orhaneli çıkarması

SELIM Öğür Genel Merkezi vasıtasıyla başlatılan “Yüz Yüze 100 Aktarılma” programı çerçevesinde AK Parti Bursa Teşkilatı Orhaneli ilçesinde vatandaşlarla buluştu.

DOĞRU Parti Bursa Milletvekilleri Kağan Çavuşoğlu, Bacanak Dikkat, Mustafa Esgin, Vildan Yılmaz Gürel, Osman Mestan ve Utku Işık Orhaneli ilçesinde vatandaşlarla aynı araya geldi.

Milletvekilleri, Orhaneli Şehremini Mehabetli Aykurt, Orhaneli DOĞRU Fırka İlçe Başkanı Ramazan Turhan ile beraber ilçenin Beyce pazarında mankafa esnafı ve kent merkezindeki aksiyon yerlerini gezerek vatandaşlarla dostça yazar onların dertleri dinledi.

Bursa Mebus Hakan Çavuşoğlu, “100 günde yüz yüze programımızda adamakıllı buluşmalar oldu. Vatandaşlarımızla hasbihal ettik, ederken de sorunları dinledik, lazım notlarımızı aldık. Biz zaman sahaya çıkıntı fırka değiliz, bilcümle sahadaydık, bilcümle vatandaşla çöz içeyiz. SELIM Parti hep sahada olan bütün milletin içre olan benzeri partidir” dedi.

Beyce pazarında bir esnaf sargı ve sevgisini gösterirken Çavuşoğlu’na kavun keserek ikramda bulundu. Program, geceleyin yarısına büyüklüğünde kaymakamlık ve mahallelerinde bitmeme etti. – BURSAShare: