ŞANLIURFA’DAKİ CIDAL KAMERADA: 3 YARALI

ŞANLIURFA’dahi iki kol ortada çıkmaz ortasında sâdır kavgada 1’i karı 3 birey yaralandı. Görüngü, çevredekilerce cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Fenomen, geceleyin saatlerinde Narlıkuyu Mahallesi 11 April Parkı’nda meydana geldi. İddiaya bakarak aralarında husumet bulunduğu belirtilen iki kadro cadde üzerinde karşılaştı ve birbirine aday hakarette bulunmaları sonucu uğraş artık. Çekişme sırasında tarafların birbirlerini tüfek ve tabancayla darbetmeye başlaması konusunda mahalle sakinleri durumu 112 Müstacel Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

Bu tam elindeki tüfeği kışkırtmak isteyen bire bir kişiyle boğuşan ayrıksı bir dirilik ise elindeki tabanca kabzasıyla tüfekli şahısın başına vurarak elem açmasını engellemeye çalıştı. İhbarla olay namına sabık sivil polisler ise tüfekli saldırganın elindeki silahı alarak şarjörünü çıkardı. Kadınların da tarafları ayırmaya çalıştığı, kavgada şakkadak tıpkısı silahın çığlık alması ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Yaralılar Mustafa Y. (23) ile Mevhibe Y. (43) ve Halil F.’nin (33) esenlik ekiplerinin evvel müdahalesinin peşi sıra ambulanslarla site merkezindeki hastanelere kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının ferah olduğu öğrenildi. Polis Güçleri kavgaya karışan 2 kişiyi gözaltına alırken olayla ilgilendiren sormaca başlattı.Share: