Rubato konserlerinde depremzedelere yardım

Rubato konserlerinde depremzedelere yardım

BURSA – Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün aracılığıyla kurulan Takım Rubato, Bursa’da hayal aldı. Rubato grubunun solisti Özer Arkun, Rubato grubu kendisine önümüzdeki 6 ay süresince hayalet aldıkları konserlerin gelirinin bire bir bölümünü depremzede ailelere göndereceklerini dile getirerek bu vesileyle konsere haremlik eden kamu Bursalılara teşekkürname etti.

Bursa’da görüntü düz adlı ekip Rubato Bursalı sevenlerine cesim benzeri gece yaşattı. Mahir kadro albümlerindeki şarkılarının yanında klasikleşmiş coverlarını söyledi. Özden ve dostça tavırlarıyla kalpleri bire bir öğün daha kazanan Rubato, ‘Aman Aman’, ‘Tutuklu’, ‘Yıkılmışım Ben’ kabilinden sevilen tamlık şarkıları Bursalılar için seslendirdi.

Konserlerde depremzedelere yardım

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, Rubato grubu yerine önümüzdeki 6 ay boyunca hayalet aldıkları konserlerin gelirinin tıpkısı bölümünü depremzede ailelere göndereceklerini söyleyereke, ‘Zor zamanlardan geçiyoruz, print eyyam yaşıyoruz. Öncelikle hepimize geçmiş olsun, hep ülkeye önceki olsun. Bizler sahneye çıkmakta hakeza durumlarda biliyorsunuz çokça zorlanıyoruz. Ama biz arkadaşlarla hakeza aynı karar aldık. Çaldığımız konserlerin gelirinin benzeri bölümünü depremde depremzede arkadaşlarımıza, önümüzdeki 6 ay boyunca göndermeyi, onlar amacıyla bire bir şeyler toplamayı planlıyoruz. Bu sayede sizlerin de burada olması bu anlamda, sizlerde ucundan dokumalı oluyorsunuz. Sizlerin birlikte burada olmanız bu anlamda çokça heybetli. Burada olduğunuz için tükenmez teşekkürname ediyoruz. İyi ki varsınız, ferah ki buradasınız, aldatıcı geldiniz onur verdiniz.’ dedi.

Konser böylecene Bursa’da olmaktan büyük afiyet aldıklarını söyleyen grubun solisti Özer Arkun, Bursa’da tamam bir gece geçirdiğini söyledi.

Share: