Pompalı tüfeklerle apartmana ızdırap açıldı, 2 dairenin camları kırıldı

Çorum’de tıpkı apartmana kimliği belirsiz eşhas vasıtasıyla pompalı tüfeklerle dağ açıldı. Saçmaların çıkacak ettiği 2 dairenin camları kırıldı.

Olay, Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, geceleyin geç saatlerde Bahçelievler 1. Çıkmaz üzerinde kâin tıpkısı apartmana pompalı tüfeklerle ile kötü açıldı. Sokaktan yükselen silah sesleri konusunda fenomen hesabına çokça sayıda polis ekibi irsal edildi. Açılan kırıcı sonucu apartmanda bulunan 2 dairenin camları kırılırken olayda herhangi bir can kaybı ve yaralanma olmadı. Polis ekipleri tarafından sokakta yapılan inceleme sonucunda olayda kullanılan silahlardan birisi yararsız konteynerinde bulunurken değişik tüfek ise bahçede bulundu.

Polis ekipleri saldırıyı gerçekleştiren şüphelilerin yakalanması için mücahede başlatırken olay ile ilişik sormaca sürüyor.

3 günde 2 ikamete kurşunlama

Öte yandan kentte serencam üç günde 2’nci ikamet kurşunlama olayı gerçekleşti. 10 Eş tarihinde dahi Gülabibey Mahallesi Beytepe 5. Cadde’dahi geceleyin saatlerinde ayrımsız durma kurşunlanmıştı. O olayda yıldız eseri ölen ya dahi yaralanan olmamıştı. – ÇORUM

Share: