Polislerin evine dominant düzenlediği Putin’in vaftiz kızı Sobchack, Rusya’dan kaçtı

Eskiden Playboy modeli olan Sobchack, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini eleştiren isimlerin başında geliyordu. Sonuç adına Rus basını, bu eleştirilerin arkası sıra polisin evine yeğin düzenlediğini yazdı. Sobchack’in daha bilahare Rusya’dan kaçtığı belirtildi. Sobchack sonuç namına üstelik ülkesinde ‘ajanlık’ suçlamasıyla karşıya gelmişti. 40 yaşındaki Zalim modelin Moskova’dan Belarus’a kaçtığı buradan bile Litvanya’ya revan ayrımsız uçağa bindiği öne sürüldü.

PUTİN’İ ELEŞTİRİNCE İPLER AĞIZ AĞIZA KOPTU

Tıpkı periyot Putin’in yakın dostu olanAnatoli Sobchack’ın kızı ile Kremlin arasındaki ilişkiler az çok mümasil olsa de Ukrayna işgalinin arkası sıra Sobcack’in Putin’i eleştirmesiyle ikilinin arası açıldı. İngiliz basınında düz kayran haberlere göre, Ksenia Sobchack’ın Putin’e uymaz tavırları ve çekişme karşıtıı meşruhat yapması üzerine Moskof önder ve vaftiz kızı ortada itici rüzgarlar esmeye başladı.

40 yaşındaki Zalim modelin Moskova’dan Belarus’a kaçtığı buradan üstelik Litvanya sınırını yayan geçtiği ortaya imdi. O anların görüntüleri ortaya daha çok.

HAKKINDA ANKET YÜRÜTÜLÜYORDU

Ksenia’nın babası Anatoli, Putin’in hukuk profesörü ve KGB casusuna St Petersburg uray başbuğ yardımcısı adına Acımasız siyasetindeki ilk rolünü veren us hocasıydı.

Zalim basını, Sobchak’in ‘yabancı ajan’ adına damgalanmadan önceki ülkeden kaçtığını yazarken, Zalim bire bir iletişim araçları kanalı de ‘devlet kurumları üzerine dolma duyum yaydığı’ iddiasıyla üzerine hapis maksut benzeri soruşturma yürütüldüğünü yazdı.

Share: