Pelosi’nin eşine saldıran sakil kıya karışma aynı seri suçtan gözaltında

KUL polisi, Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin Şöhret Francisco’daki evinde eşi Paul Pelosi’ye (82) evvel çekiçle saldıran David DePape’yi (42), âdem öldürmeye teşebbüs, bir numara merhale arakçılık, ölümcül ayrımsız silahla akın ve ciddi bedensel yaralanma dahil aynı saf suçtan gözaltına aldı.

?Paul Pelosi’nin ofans sonrasında hastaneye kaldırıldığı, kafatasından ve vücudunun çeşitli yerlerinden aldığı dip ve gösterişli yaralar sebebiyle operasyon edildiği belirtildi. Şöhret Francisco polis şefi William Scott, düzenlediği basın toplantısında saldırının lacerem olduğunu açıklayarak saldırının kasti olduğunu vurguladı. Şan Francisco polisi basın açıklamasında olayı şöyle tarif etti;

“Polisler görüngü hesabına vardıklarında heybetli ayrımsız ayvaz keleş ve Pelosi’nin kocası Paul ile karşılaştı. Polis Güçleri, Pelosi’yi ve şüpheliyi bire bir elleri çekiç üzerindeyken gördü. Dakikalar sonraları çirkin, çekicin kontrolünü ele geçirdi ve Mösyö Pelosi’ye şiddetle saldırdı. Ekipler, zanlıyı çabukça süreduran kuzuluk getirerek elindeki silahı aldı. “Meclis Başkanı Nancy Pelosi’nin Sözcüsü Drew Hammill saldırıyla ait esbak şu açıklamayı yaptı;”Bu sabahın er saatlerinde Paul Pelosi, Sedir Başkanını kısaltmak istekle hayatını tehdit eden ve ciddi kullanarak cereyan eden ayrımsız saldırgan yoluyla evinde saldırıya uğradı. Pelosi, Zuckerberg Titr Francisco Umumi Hastanesine kaldırılarak burada kafa içi kırığının, sağlıklı kolunda ve ellerindeki korkulu yaralanmaların tedavisi üzere kalburüstü ayrımsız operasyon geçirdi. Doktorları tüm tıpkı iyilik bekliyor.”KÖLE Başkan Yardımcısı Kamala Harris saldırıyla ilişkin “Doug ve ego, Meclis Başkanı Pelosi’nin kocası Paul Pelosi’ye yapılan akın karşısında dehşete düştük. Cemi Pelosi ailesi kalbimizde ve kendisine ivedili şifalar diliyoruz” dedi.

Share: