Köpekleri elinden alının gailesiz eş bunalıma girerek intihar girişiminde bulundu!

Kepez’da aktif 32 yaşındaki E.Ç., uzun süredir baktığı iki yavru köpeğin kendisinden alınması üzerine bunalıma girdi. 4 eğik binanın çatısına sâdır zihayat kız köpeklerinin ferasetsiz getirilmesini istedi.

İKNA EDEMEDİLER

E.Ç.’yi çatıda görenler durumu 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirdi. İhbarla bölgeye keyif, polis ve itfaiye ekibi gönderme edildi. Çatının dudak noktasında duran ve ayaklarını sarkıtan E.Ç.’nin eyleminden vazgeçmemesi üzerine itfaiye ekipleri şişme yatak açtı. Polisler ise yanına yaklaşmadığı tendürüst kızı alın binadan konuşarak kandırma etmeye çalıştı. Meraklı kalabalık ise o anları hem izledi hem de cep telefonu kamerası ile görüntüledi. Caddenin tıpkısı tarafı ise asayiş şeridiyle kurgu geçişine kapatıldı. Bunun ardından kalabalık refüje oturup bu defa oradan izlemeye bitmeme etti.

KÖPEKLER GELİNCE ÇATIDAN İNDİ

Yaklaşık 1.5 saat çatıda mütezayit E.Ç., eyleminden vazgeçmek amacıyla köpeklerinin getirilmesini istedi. 2 çocuk köpeğin çatıya getirilmesinin peşi sıra eylemine son veren E.Ç, polis güçleri ekiplerince çatıdan indirildi. Acemi canlı ise genç kızın kurtarılmasını alkışlarla kutladı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kısa süreli baygıntı geçiren E.Ç., tutkun transfer brandası ile ambulansa alındı. Hastaneye kaldırılan E.Ç’.nin keyif durumunun mebzul olduğu öğrenildi. Ekiplerin çalışmasını tamamlamasının ardından nöbet yeniden trafiğe açıldı.Share: