Komutan Zolan ile halk günü buluşmaları sürüyor

Denizli Büyükşehir Şehremini Osman Zolan’ın değme ayın geçmiş çarşamba haset vatandaşlarla bire bir araya geldiği halk günü buluşması yapıldı. Denizlililerin çetin sargı gösterdiği programda Başbuğ Zolan, hemşehrilerinin istem, öneri ve şikayetlerini dinledi.

Denizli Büyükşehir Şehremini Osman Zolan’ın Ağustos 2015’te başlattığı fakat pandemi dolayısıyla aleniyet verdiği ahali gününün Kasım ayı buluşması yapıldı. Seçme ayın evvel çarşamba günü düzenlediği halk matinesi buluşmasında bire bir misil daha vatandaşlarla ayrımsız araya gelen Başbuğ Osman Zolan sabahın er saatlerinden itibaren vatandaşların dilek, teklif ve şikayetlerini dinledi. Denizli Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nde gerçekleşen programa Başbuğ Osman Zolan’ın beraberinde Büyükşehir Belediyesi Sedir Başkanvekili Uca Kırmacı, Genel Yazman Yardımcısı Mürtefi Aydın, Seval Dingil ve Ömer Faruk Özer ile Büyükşehir Belediyesi DESKi Umum Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Buldaş ve kat başkanları katıldı.

Halk haset buluşmalarının ayrı tıpkısı önemi var

Randevusuz aynı şekilde sabahın er saatlerinden itibaren vatandaşları dinleyen Komutan Zolan, pandemi dolayısıyla aleniyet verdikleri ancak Temmuz 2022’den beri seçme ayın ilk çarşamba günü gerçekleştirdikleri halk matinesi buluşmasına aheste katılımla bitmeme ettiklerini söyledi. Vatandaşlarla sonsuz iletişim halinde olduklarını ancak halk matinesi buluşmalarının ayrı bir önemi olduğunu kaydeden Komutan Zolan, “Halkımıza çalışmak için, milletimizle bu arada doğmak üzere varız. Burada vatandaşlarımızla çok domuzuna istişareler yapıyoruz. Denizli’mizin dertleriyle dertleniyor, çözüm önerileri sunuyoruz. Iştirak sağlayıcı tam vatandaşlarımıza çokça teşekkür ediyorum” diyerek konuştu. – DENİZLİ

Share: