Komutan Demirtaş: “Herkesi seviyor ve kucaklıyoruz”

Samsun’un İlkadım Belediye Reisi Necattin Demirtaş, fariza süreçleri süresince sivil topluluk kuruluşları ile gür tıpkı iletişim içerisinde olduklarını belirterek, “Bundan sonraki süreçte üstelik bu işbirliğimiz birlikteliğimiz devam edecektir. Tığ herkesi seviyor ve kucaklıyoruz, vatandaşlarımızın tamamının hizmetindeyiz” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Asarcıklılar Ekin ve Teavün Derneği’ni konuşma etti. Derneğin güruh salonunda gerçekleşen ziyarette, Komutan Demirtaş’ı Topluluk Başkanı Söz Konuşuk, ve üyeler karşıladı.

Burada yaptığı konuşmada, görev süreleri boyunca sivil sosyete kuruluşlarıyla ahenk içerisinde olduklarını tamlayan Başkan Demirtaş, “Şehrimizdeki umum memleketli derneklerini haddinden fazla önemsiyoruz. Zira herhangi bir hemşehri derneği kişi memleketinin kültürünü özelliklerini ve geleneklerini burada koruyup yaşatırsa, şehrimize benzeri kültürel hareketlilik ve şımarıklık kazandırmış oluyor. Behişt vatanımızın ciharıyek yanı ayrı aynı görk içerisindedir. Ayrı değerler barındırır, ayrı gelenekler sürdürüyorlar bunları saye etmemiz korumamız ve yaşatmamız gerekiyor. Ati nesillerimiz aktarmamız gerekiyor. Bu anlamda da memleketli derneklerini önemsiyoruz. Fariza sürecimiz boyunca sivil toplum kuruluşlarımızla çok dolgunca bir iletişim içerisinde olduk. Bundan ahir süreçte da bu işbirliğimiz birlikteliğimiz devam edecektir. Biz herkesi seviyor ve kucaklıyoruz. Vatandaşlarımızın tamamının hizmetindeyiz. Rabbim elan güzelce hizmetleri yapmayı hepimize baht etsin inşallah. Sizlerin duaları ve destekleri ile daha iyice, elan şişman ve elan kılıklı hizmetleri hayata geçireceğiz” dedi.

Dernek Başkanı Küçümseme Konuşuk ve dernek üyeleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Başkan Demirtaş’a çalışmalarında başarılar dilediler. – SAMSUN

Share: